Doda świętuje imieniny w Grecji. Z tej okazji opublikowała pikantne zdjęcia w bikini: Zaczynamy imprezę

Doda nie ma zamiaru ukrywać swoich wdzięków. Szczególnie na wakacjach chętnie publikuje gorące zdjęcia w bikini. Na Instagramie zdradziła, że obchodzi imieniny i postanowiła pokazać, w jakich okolicznościach przyszło jej świętować.

Doda jakiś czas temu przyznała, że rozstała się z mężem, Emilem Stępniem. Jako singielka nie wylewa łez, tylko korzysta z życia. Spekulowano, że związała się z amerykańskim modelem, Maxem Hodgesem. Ten jednak okazał się jej wieloletnim przyjacielem. Wokalista wypoczywa w Grecji, co chętnie pokazuje na swoim Instagramie. Z okazji imienin opublikowała pikantne zdjęcia w bikini. 

Zobacz wideo Doda została zapytana o to, czy jest w związku

Doda świętuje imieniny relaksując się w bikini 

Piosenkarka relacjonuje swój pobyt w Grecji. Ostatnio przyznała, że świętuje swoje imieniny i postanowiła opublikować gorące zdjęcia, na których pręży ciało nad basenem. Artystka ubrana w skąpe bikini uwydatniające jej piersi i słomkowy kapelusz uśmiechała się do obiektywu. Dorota wakacje spędza z koleżankami i widać, że jest w świetnym humorze. Zatrzymała się w luksusowym hotelu, który na pokaźnych rozmiarów tarasie ma basen i obłędny widok. 

Dziś są moje imieniny. Zaczynamy imprezę - napisała artystka.
 

Fani w komentarzach składał jej życzenia imieninowe. Zwrócili również uwagę na jej wysportowane ciało. 

Święto Dody dziś.
Spokoju ducha, królowo.
Fenomenalna forma - czytamy.

Spostrzegawczy internauci jakiś czas temu dopatrzyli się również zmian u Doroty Rabczewskiej. Padły zapytania, czy zdecydowała się na operację powiększenia biustu. Piosenkarka odpowiedziała na komentarze i tym samym podgrzała plotki o ciąży. Wcześniej natomiast, po wyjeździe przyjaciela z Polski, wybrała się do apteki, a paparazzi uwiecznili test ciążowy, który znalazł się w jej reklamówce. Gdy jednak spojrzy się na jej płaski i wyćwiczony brzuch, trudno mówić o jakichkolwiek oznakach ciąży. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.