Dorota Szelągowska spędza poranek w swojej rustykalnej kuchni. Wygląda jak marzenie! Zieleń działa kojąco

Dorota Szelągowska stworzyła sobie niezwykle klimatyczną przestrzeń, gdzie dom łączy się z ogrodem. Kto by nie chciał tak zaczynać poranków.

Dorota Szelągowska potrafi stworzyć niebanalne wnętrza, co udowadnia nie tylko w programach telewizyjnych, lecz także pokazując swoją prywatną przestrzeń. Od zdjęć pokazujących kuchnię w świetle porannych promieni słonecznych naprawdę trudno oderwać wzrok!

Zobacz też: Dorota Szelągowska znów pokazała wnętrza domu. Sypialnia po metamorfozie. Cudo!

Blanka LipińskaBlanka Lipińska ostrzega przed następnym "dziełem". Tak, to kolejny erotyk

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem

Dorota Szelągowska zachwyca się swoją kuchnią o poranku. My również!

Po lewej stronie widzimy drewniany kredens, dopasowany kolorystycznie do podłogi. Z prawej strony mamy rząd szafek kuchennych z klasycznym blatem. W tle okrągły stół, krzesła i ogromne przeszklone drzwi z widokiem na ogród! Poranki Doroty Szelągowskiej z pewnością są bardzo udane. W takim otoczeniu trudno, żeby było inaczej. Widok na kawałek zieleni z pewnością działa kojąco i pozwala skupić się na porannych obowiązkach. Do tego bukiet polnych kwiatów i sielskość czuć z daleka.

Patricia KazadiPatricia Kazadi usunęła się w cień. Zdradziła, że powodem była choroba i ogromny hejt

Kuchnią i jadalnią dekoratorki zachwycają się fani, zostawiając w komentarzach mnóstwo ciepłych słów, jak zwykle podziwiając wysmakowany gust Doroty. Warto wspomnieć, że piękne lokum Szelągowskiej znajduje się na Mazurach - trudno o bardziej malownicze miejsce na naładowanie baterii poza szumem miasta.

 

Już wcześniej mogliśmy zobaczyć fotografie z wnętrza mazurskiej posiadłości, ale kuchnię z tej perspektywy widzieliśmy po raz pierwszy! Jak widać, w całym domu Dorota zdecydowała się na ciepłe drewno i przytulne dodatki, które nadają wnętrzom charakteru, ale jednocześnie ich nie zagracają. Z wielką chęcią wypilibyśmy z Dorotą poranną kawę, podziwiając wschodzące nad Mazurami słońce!

Więcej o: