Jacek Cygan i Krzesimir Dębski w 1997 roku skomponowali utwór, który przez lata wybrzmiewał w polskich domach. Piosenka w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego stała się znana wśród wielu pokoleń, a to za sprawą czołówki w serialu "Klan". Producenci hitu TVP uznali, że już najwyższy czas na zmiany. Po 24 latach kompozycja "Życie jest nowelą" zostanie zastąpiony przez nowy utwór.
"Fakt" donosi, że widzowie serialu będą musieli pożegnać się z ukochaną czołówką. Produkcja stawia na odświeżenie formatu i zapewne chce przyciągnąć nowych fanów przed odbiorniki. Tajemniczego utworu nie wykona Ryszard Rynkowski, a osoby z samej obsady. Tabloid podaje, że wśród nich znalazły się m.in. Izabela Trojanowska i Kaja Paschalska (ta od "Chinki Czikulinki").
Będzie nowa czołówka i nowa wersja piosenki przewodniej. Wykonają ją m.in. Izabela Trojanowska i Kaja Paschalska - potwierdziła Anna Wiejowska z biura prasowego seriali Telewizji Polskiej.
Dziennik powołuje się w swoim artykule również na informatora, który twierdzi, że w całej sprawie chodziło o coś więcej niż tylko odświeżenie formatu.
Po pierwsze nowy sezon "Klanu" będzie bardziej unowocześniony i taki zabieg ma to reklamować. Po drugie stwierdzono, że lepiej, by z tantiem za wykonanie piosenki zarabiali aktorzy "Klanu", a nie osoba z zewnątrz.
Jesteśmy bardzo ciekawi nowej czołówki i zapowiadanej piosenki. Nie znaczy to, że zapomnimy o utworze, który znamy i podśpiewujemy od 24 lat.
Nowe wieści o zdrowiu Michała Wójcika z Ani Mru-Mru. "Potrzebna chwila ciszy"
Anna Bardowska brylowała na 40. urodzinach męża. Tak się wystroiła
Prezes Republiki wygrał w sądzie z TVN. Stacja wydała oświadczenie
Andrzej z "Rolnicy. Podlasie" zdradził, ile zebrał do puszki WOŚP. "Jak za jeden dzień, to chyba dobrze"
Mateusz z "Rolnika" po rozstaniu z Basią nie wylewa łez w poduszkę. Tak bawi się z inną uczestniczką show
Internauci burzą się na udział Komarnickiej i Miko w "Tańcu z gwiazdami". Chyba zapomnieli, jak to zwykle się kończy
Doda z postulatami w Ministerstwie Sprawiedliwości. Postawiła sprawę jasno
Internauci zagotowali się po "The Voice Senior". Oberwało się Jeżowskiej
Kubicka w rozmowie z Plotkiem reaguje na pojawienie się w aktach Epsteina. Padły mocne słowa