Życie, życie jest nowelą, ale nie na długo. "Klan" po 24 latach zmienia czołówkę! Kto zaśpiewa? Nie Rynkowski

Chyba żaden z fanów serialu "Klan" nigdy nie pomyślał, że ten potrzebuje nowej czołówki. Producenci podjęli jednak właśnie taką decyzję. To koniec "Życie jest nowelą"!

Jacek Cygan i Krzesimir Dębski w 1997 roku skomponowali utwór, który przez lata wybrzmiewał w polskich domach. Piosenka w wykonaniu Ryszarda Rynkowskiego stała się znana wśród wielu pokoleń, a to za sprawą czołówki w serialu "Klan". Producenci hitu TVP uznali, że już najwyższy czas na zmiany. Po 24 latach kompozycja "Życie jest nowelą" zostanie zastąpiony przez nowy utwór.

Zobacz wideo Ten żart akurat Kaczorowskiej wyszedł!

Życie, życie jest nowelą, ale nie na długo. "Klan" po 24 latach zmienia czołówkę! Kto zaśpiewa? Zaskakujący wybór

"Fakt" donosi, że widzowie serialu będą musieli pożegnać się z ukochaną czołówką. Produkcja stawia na odświeżenie formatu i zapewne chce przyciągnąć nowych fanów przed odbiorniki. Tajemniczego utworu nie wykona Ryszard Rynkowski, a osoby z samej obsady. Tabloid podaje, że wśród nich znalazły się m.in. Izabela Trojanowska i Kaja Paschalska (ta od "Chinki Czikulinki").

Będzie nowa czołówka i nowa wersja piosenki przewodniej. Wykonają ją m.in. Izabela Trojanowska i Kaja Paschalska - potwierdziła Anna Wiejowska z biura prasowego seriali Telewizji Polskiej.

Dziennik powołuje się w swoim artykule również na informatora, który twierdzi, że w całej sprawie chodziło o coś więcej niż tylko odświeżenie formatu.

Po pierwsze nowy sezon "Klanu" będzie bardziej unowocześniony i taki zabieg ma to reklamować. Po drugie stwierdzono, że lepiej, by z tantiem za wykonanie piosenki zarabiali aktorzy "Klanu", a nie osoba z zewnątrz.

Jesteśmy bardzo ciekawi nowej czołówki i zapowiadanej piosenki. Nie znaczy to, że zapomnimy o utworze, który znamy i podśpiewujemy od 24 lat.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.