Piotr G±sowki niczym Magda Gessler. Przygotował byłym partnerkom prawdziw± ucztę. "Co¶ erotycznego"

Piotr G±sowski wypoczywa obecnie w Grecji. Na wakacje wybrał się z grup± znajomych, w¶ród których znalazły się jego byłe partnerki - Anna Głogowska oraz Hanna ¦leszyńska. Jak bawi± się w swoim towarzystwie?

Piotr G±sowski wraz ze swoimi dziećmi i byłymi partnerkami tworzy niezwykłą, patchworkową rodzinę. Prezenter telewizyjny, Hanna Śleszyńska oraz Anna Głogowska darzą się wzajemną sympatią. Artyści są ze sobą zgrani do tego stopnia, że właśnie wybrali się na wspólne wakacje.

Zobacz wideo Piotr Gąsowski chciał polecieć z córką na wakacje. Na lotnisku odprawili ich z kwitkiem

Piotr Gąsowski ma bardzo dobre relacje z byłymi partnerkami

Gąsowski wraz ze swoją ekip± przebywa obecnie na Krecie. Do greckiego raju przybyli w pokaźnej grupce - prócz dzieci, Piotrowi, Annie i Hannie towarzyszy między innymi Magda Steczkowska wraz z mężem, Piotrem Królikiem. Szczęśliwym trafem celebryci spotkali również Majkę Jeżowską, z którą zdążyli wypić kilka drinków.

W czasie wakacji Gąsowski postanowił uraczyć towarzyszy podróży greckim specjałem. Poczynania artysty w kuchni zostały udokumentowane przez siostrę Justyny Steczkowskiej.

To będzie greckie beef stifado z warzywami. Kiedy mięso jest pokrojone, trzeba zrobić marynatę. Potrzebujemy czosnek, oliwę, sos winegret, miód, cytrynę i tym wszystkim macerujemy mięso. Wstawiamy na około pół godziny do lodówki. Nie mamy niestety sosu sojowego, ale jakoś sobie poradzimy - wyznał Gąsowski.

Piotr GąsowskiPiotr Gąsowski Instagram, @piotr.gasowski.official

Aktor zachwycony był strukturą mięsa, którą głośno zachwalał.

To coś erotycznego, cudownego, coś co uwielbiam. Do dania należy dodać pokrojoną marchewkę, czerwoną cebulę, bakłażany, passatę pomidorową i pomidory z puszki - opowiadał z pasją.

Anna GłogowskaAnna Głogowska Instagram, @piotr.gasowski.official

Wszystkiemu przysłuchiwały się Hanna i Anna, które były obecne w kuchni. Powątpiewanie zachwytami Gąsowskiego wyraziła Głogowska, zaś Śleszyńska całą sytuację skwitowała gromkim śmiechem.

Idealna patchworkowa rodzina?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.