Julia Pietrucha chwali się talentem córki. Gaja pięknie maluje. Obraz na płótnie? Gdzieżby! Na plecach mamy i jej partnera

Julia Pietrucha pochwaliła się na Instagramie talentem córki. Gaja wykazała się niebywałą kreatywnością i postanowiła ozdobić plecy mamy oraz jej partnera.

Julia Pietrucha jest aktywna na Instagramie i chętnie pokazuje fanom zdjęcia, na których widać, jak spędza czas wolny. Wokalistka publikuje też zdjęcia z córką, choć w trosce o jej prywatność, nie pokazuje twarzy dziewczynki (jej córka zwykle stoi bokiem lub tyłem do obiektywu). Tym razem pochwaliła się jednak talentem pociechy.

Zobacz wideo ZDzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Julia Pietrucha pomalowana przez córkę. Trzylatka zamiast kartki papieru wolała plecy mamy

Julia Pietrucha trzy lata temu powitała na świecie córkę Gaję. Ojcem dziewczynki jest były partner piosenkarki - Mateusz Jankowski. Okazuje się, że Gaja jest rezolutnym i bardzo kreatywnym dzieckiem. Najlepiej dowodzi tego jedna z ostatnich fotografii, która znalazła się na InstaStories Julii Pietruchy. Wokalistka pochwaliła się bowiem tym, jak trzylatka potrafi malować. Dziewczynka kolorowymi farbami ozdobiła plecy swojej mamy i jej nowego partnera (a jednocześnie kolegi z zespołu) - Michała.

Dumna mama podkreśliła, że nietypowy obraz jest efektem pracy jej córki. Do zdjęcia dołączyła więc lakoniczny wpis:

Obraz Gai - napisała.

Julia Pietrucha z partneremJulia Pietrucha z partnerem Fot. julia_pietrucha/Instagram

Na zdjęciu znalazł się także partner Pietruchy. On także zyskał na swoim ciele małe dzieło sztuki. Trzeba przyznać, że trzylatka miała niebanalny pomysł i wybrała ciekawe kolory. Mamy tylko nadzieję, że farby łatwo się zmyły. 

ZOBACZ TEŻ: Edyta Pazura pokazała rysunek córki dla lekarzy. "Dzieci widzą". Jest piękny! Zdradziła, po kim Amelka ma talent

POLECAMY: Nie tylko Klara Lewandowska robi sesje zdjęciowe rodzicom. Roczny Henio Majdan też już strzela niezłe fotki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.