Zakrwawiony Maciej Stuhr na zdjęciu z rozciętą brwią i wargą. Do tego podbite oko. Nergal: Było podskakiwać PiS?

Maciej Stuhr podzielił się zdjęciem z zakrwawioną i mocno poobijaną twarzą. Dla internautów taki widok stał się pretekstem do ironicznych pytań o konsekwencje nieprzychylnych opinii na temat PiS. Adam "Nergal" Darski nie mógł się powstrzymać.

Maciej Stuhr pokazał na Instagramie zdjęcie z dosyć niepokojąco wyglądającą twarzą. To przede wszystkim rozcięty łuk brwiowy, rana na wardze i spuchnięte oko. Tak przerażający widok aktora skłonił fanów do spekulacji, co mogło się stać. Oczywiście to zasługa charakteryzatora, ale i tak wielu internautów w ironiczny sposób dopisywało do tego historię. Adam Nergal Darski popłynął najbardziej. 

Maciej Stuhr z obitą twarzą 

Maciej Stuhr pokazał charakteryzację do roli. Nie wiadomo, w jakiej produkcji zagra aktor - być może chodzi o kontynuację "Szadzi", ale tego dotychczas nie zdradził. Z pewnością zobaczymy niedługo aktora w dosyć poturbowanym wydaniu.

Zobacz też: Maciej Stuhr wrócił na plan "Szadzi". Miał jednak pewne obawy. "Zatrwożyłem się, że nie damy rady"

I taka to robota… - podpisał zdjęcie Stuhr.
 

Aktor na zdjęciu ma czerwoną i posiniaczoną buzię, z której ścieka mu zaschnięta krew. Jedno oko jest spuchnięte, łuk brwiowy rozcięty, podobnie jak warga. Internauci zaczęli wymyślać - często mocno ironiczne - scenariusze, które mogły doprowadzić aktora do takiego stanu. Duża część odnosiła się do wzajemnej niechęci Stuhra i władz TVP, z którymi ma na pieńku. Na najbardziej odważny żart pozwolił sobie Adam Nergal Darski. 

Było podskakiwać PiS?! Było? - szydził Nergal.

W podobnym tonie wypowiadali się internauci. 

Cnoty niewieście wyszły bokiem?
O nie, czy to TVP w końcu pana dopadło? - pisali.

To oczywiście nawiązanie do niechęci aktora wobec TVP - stacja wielokrotnie emitowała materiały krytykujące Stuhra. On również nie krył niechęci - twierdził, że "Wiadomości" to "hejterski program" i nie zamierza go nigdy oglądać.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.