Quebonafide i Tommy Cash w jednym utworze "Benz Dealer". "Prace trwały ponad dwa lata". W teledysku pojawia się znany bokser

Quebonafide i zagraniczny raper Tommy Cash nagrali wspólny utwór "Benz Dealer". O tej współpracy mówiło się już w 2018 roku.

O tej współpracy mówiło się ponad trzy lata. Pierwsza wzmianka pojawiła się w 2018 roku, kiedy na Instastory Quebonafide pojawiła się informacja o nagraniach z Tommym Cashem. Po wielu miesiącach spekulacji fanów - w końcu jest. "Benz Dealer" to niewątpliwie najbardziej wyczekiwany kawałek na polskiej scenie hip-hopowej ostatnich lat.

Zobacz wideo Jak Quebonafide został nianią córki Natalii Siwiec?

Quebonafide i raper Tommy Cash w jednym utworze "Benz Dealer"

Premiera teledysku utworu "Benz Dealer" odbyła się 13 lipca. Z informacji prasowej dowiadujemy się, że celem artystów było przeniesienie odbiorcy w świat mrocznych, tajemniczych fantazji...

Prace na projektem trwały ponad dwa lata. W międzyczasie w sieci pojawiło się mnóstwo plotek na temat domniemanej współpracy artystów. W "Benz Dealer" Quebonafide oraz Tommy Cash, jeden z najbardziej ekscentrycznych raperów na scenie międzynarodowej, zabierają nas na przejażdżkę przez świat mrocznych fantazji, gdzie szara rzeczywistość zderza się z symbolami przepychu i luksusu.
 

W teledysku nie zabrakło również gości - na ekranie pojawia się jeden z najpopularniejszych polskich bokserów.

W teledysku gościnnie pojawia się mistrz wagi ciężkiej - Mariusz Wach. Wideo wyreżyserował Sebastian Pańczyk. Za produkcję odpowiada DOBRO, a za postprodukcję Platige Image.
 

Nie jest to pierwsza współpraca Quebonafide z zagranicznym artystą o międzynarodowej randze. W utworze "Matcha Latte" gościnnie pojawia się Mick Jenkins - jeden z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia na światowej scenie hip-hopowej.

Jak podoba wam się "Benz Dealer"?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.