Misha Kostrzewski spytany o siostrę. Małgorzata Rozenek wypomina mu pewne zachowanie do dziś. "Nie robiłem tego złośliwie"

Misha Kostrzewski niedawno został jurorem w show TVP "You Can Dance. Nowa generacja". Jednak na razie znany jest w mediach bardziej jako brat Małgorzaty Rozenek. Przyznaje, że nie przeszkadza mu to, bo dawniej to ona była w jego cieniu.

Misha Kostrzewski jest starszym bratem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Zrobiło się o nim głośniej, kiedy został jednym z jurorów tanecznego show "You Can Dance. Nowa generacja", które zobaczymy jesienią w TVP. Przedstawia się go głównie jako brata "Perfekcyjnej", jednak Misha ma od lat ugruntowaną pozycję w świecie tańca. Jest utalentowanym choreografem i nauczycielem. A jak wspomina dzieciństwo u boku siostry?

Zobacz wideo Co Małgorzata Rozenek wpakowała do kampera? Ma tam nawet podgrzewacz

Misha Kostrzewski i Małgorzata Rozenek 

Michał "Misha" Kostrzewski ma za sobą angaż w Le Jeune Ballet de France oraz zespole baletowym Opery Narodowej w Lyonie. Przez dziesięć lat był też solistą w Monte Carlo. W 2010 roku zdobył dyplom nauczyciela tańca i zaczął uczyć w najbardziej prestiżowych szkołach.

Ostatnio tancerz udzielił wywiadu Plejadzie i opowiedział między innymi o relacjach z siostrą. Nie zawsze było między nimi idealnie. W dzieciństwie oboje chodzili do tej samej szkoły baletowej. Jednak Misha był pięć lat starszy i wyróżniał się wśród uczniów, co doceniali nauczyciele. W związku z tym Małgosia musiała sprostać wysokim oczekiwaniom jako siostra wzorowego tancerza. Niestety dość trudno było jej dogonić starszego brata:

Małgosia wspomina, że chodziłem po korytarzach pewny siebie, olewałem ją i nie chciałem jej pomagać (śmiech). Może być w tym trochę prawdy. Ale nie robiłem tego złośliwie - przyznaje Misha.

Relacje między rodzeństwem bardzo się od tego czasu zmieniły. Teraz mogą liczyć na siebie i się wspierają. Misha na potwierdzenie opowiedział, jak Małgorzata pomagała mu, kiedy dowiedziała się o jego rozwodzie.

Małgośka przez cały czas mnie mocno wspierała. Gdy dowiedziała się o moim rozwodzie, bardzo to przeżywała. Zabolało ją to, co się wydarzyło. Wielokrotnie ze sobą rozmawialiśmy, cały czas podnosiła mnie na duchu. Wiedziałem, że zawsze mogę na nią liczyć - powiedział Plejadzie.

Okazuje się, że Mishy absolutnie nie przeszkadza to, że w Polsce jest przedstawiany jako brat Małgorzaty Rozenek.

Nie wiem, czy się zmieni, ale jest to normalne, że jestem bratem Małgorzaty Rozenek i mi to zupełnie nie sprawia problemu, dlatego że ona po prostu istnieje w mediach. Ona jest gwiazdą. Ja przyjeżdżam, więc ludzie muszą się za coś zaczepić i zaczepiają się za to, że to jest brat Małgorzaty Rozenek. Mi to odpowiada, bo jestem jej bratem. Jestem z niej dumny, ona jest dumna ze mnie. Jeżeli ktoś chce mnie tak przedstawiać, niech mnie tak przedstawia. Będę oceniany przez to, co robię w programie, co robię w całej domenie jeśli chodzi o telewizję, jeśli chodzi o show - skwitował Misha.

Jakim jurorem będzie Misha Kostrzewski? Przekonamy się już wkrótce w programie "You Can Dance. Nowa generacja", emitowanym przez TVP.

Więcej o:
Copyright © Agora SA