Polsat SuperHit Festiwal. Karolina Gilon i Maciej Dowbor wkurzyli fanów Maneskin. "Po prostu wstyd!"

Karolina Gilon i Maciej Dowbor zaliczyli wpadkę podczas wręczania nagrody zespołowi Maneskin. Ich zachowanie zirytowało widzów, którzy w sieci dali upust emocjom.

Karolina Gilon i Maciej Dowbor prowadzili drugi dzień imprezy Polsat SuperHit Festiwal. W pewnym momencie prezenterzy bardzo podpadli widzom, którzy ostro skrytykowali sposób, w jaki wręczono nagrodę zespołowi Maneskin. W internecie zawrzało.

Zobacz wideo Andrzej Piaseczny komentuje pocałunek panów z Maneskin. Apeluje do Czarnka

Natalia OreiroNatalia Oreiro przeszła spektakularną metamorfozę. Pozbyła się ciemnych włosów

Polsat SuperHit Festiwal. Karolina Gilon i Maciej Dowbor wkurzyli fanów Maneskin

Zespół Maneskin, czyli zwycięzca tegorocznej Eurowizji, pojawił się na scenie Opery Leśnej w Sopocie podczas sobotniego koncertu Polsat SuperHit Festiwal. W czasie wydarzenia Karolina Gilon i Maciej Dowbor wręczyli muzykom złote płyty za sprzedaż najnowszego albumu i eurowizyjnego singla oraz pamiątkową nagrodę od Polsatu. Nie obyło się jednak bez wpadki.

Zobacz też: Maneskin oddał nagrodę z festiwalu w Sopocie obcej osobie? Fani zdążyli się zbulwersować. "Kop w tyłek". Niesłusznie

Prezenterzy Polsatu mówili głównie po polsku, przez co widać było, że zespół jest całkowicie zdezorientowany. Jakby tego było mało, na scenie pojawił się Michał Szpak, który wykrzyczał fragment ich eurowizyjnego hitu. Na Instagramie posypały się negatywne komentarze.

Wręczanie złotych płyt wyglądało co najmniej strasznie.
Wstyd za takich "profesjonalnych" prowadzących. Po prostu wstyd.
Szkoda, że Polsat się tak ośmieszył z angielskim wręczaniem płyt - czytamy na fanpage'u Polsatu.

Karol i Laura ze 'Ślubu od pierwszego wejrzenia'"Ślub od pierwszego wejrzenia". Laura i Karol chwalą się wspólnymi zdjęciami

Po sobotnim występie o Maneskin było głośno jeszcze z jednego powodu. Damiano David i Thomas Ragii pocałowali się na oczach setek tysięcy widzów. Był to pewnego rodzaju apel do Polaków. Członkowie zespołu postanowili w dosadny sposób okazać swoje wsparcie dla osób LGBT+.

 
Więcej o: