Maneskin już wylądował w Polsce! Jest zdjęcie z lotniska. W sobotę zagrają w Sopocie

Znany z Eurowizji Maneskin już wylądował w Polsce. Na koncie zespołu na Instagramie od razu pojawiło się zdjęcie z lotniska w stolicy. Nie zostaną tu jednak długo - już jutro muszą być w Sopocie, gdzie zagrają na SuperHit Festiwalu.

Tegoroczna Eurowizja zakończyła się wygraną formacji Maneskin. Konkurs przyniósł im nie tylko rozgłos, ale sukces o nieoczekiwanej skali. Niespełna dwa tygodnie po finale, piosenki zespołu znalazły się w czołówkach europejskich zestawień muzycznych. Nic więc dziwnego, że grupa ma wielu fanów, także w Polsce, którzy chcieliby obejrzeć występ Włochów na żywo. Niektórym się to uda już w najbliższy weekend. 

Zobacz wideo Rafał Brzozowski komentuje swój wynik na Eurowizji

Thomas Raggi, Ethan Torchio. ManeskinVictorie i Damiano znają wszyscy. Kim są Thomas Raggi i Ethan Torchio?

Maneskin już w Polsce

Grupa Maneskin, znana szerszej publiczności dzięki Eurowizji, będzie jedną z największych gwiazd SuperHit Festiwalu. Ich występ będzie można zobaczyć w Operze Leśnej w Sopocie albo podczas transmisji emitowanej w telewizji Polsat. To jednak nastąpi za jakiś czas - wiadomo jednak, że Włosi już dotarli do naszego kraju. Pochwalili się na Instagramie zdjęciem prosto z lotniska w Warszawie.

Właśnie przyjechaliśmy - czytamy na zdjęciu, na którym widać Damiano Davida, Victorię De Angelis i Ethana Torchio.

ManeskinManeskin instagram.com@maneskinofficial

Maneskin wystąpi na koncercie "Najlepsi z Najlepszych" obok takich gwiazd jak: Sanah, Sławomir, Michał Szpak, Doda, Pectus, Andrzej Piaseczny, Paweł Domagała, Kamil Bednarek, Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, IRA, Kortez i Justyna Steczkowska. Już nie możemy się doczekać wykonania ich hitu z Eurowizji!

ManeskinEurowizja 2021. Muzycy z Maneskin oskarżeni o plagiat. Holenderski utwór brzmi podobnie

Kolejna okazja, by ich posłuchać na żywo nastąpi 19 sierpnia, jednak to wcale nie takie proste - bilety na koncert Maneskin na Open'er Festiwal rozeszły się w... trzy minuty

Zobacz też: Eurowizja 2021. Damiano David z Maneskin na zdjęciach z lat szkolnych. Bez makijażu jeszcze przystojniejszy?

Więcej o: