Maneskin zagra dwa koncerty w Polsce. Przyjęli zaproszenia na Open'er Park 2021 i Polsat SuperHit Festiwal

Zespół Maneskin wystąpi w Polsce dwukrotnie - przy okazji Polsat SuperHit Festiwal oraz Open'er Park.

Zespół Maneskin zwyciężył w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. Od tego czasu zespół rozchwytywany jest niemal na całym świecie. Polacy o jego możliwościach będą mogli przekonać się a własnej skórze dwukrotnie. Maneskin wystąpi w naszym kraju przy okazji Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie oraz nowej formuły gdyńskiego festiwalu Open'er - Open'er Park. 

Zobacz wideo Eurowizja 2021. Maffashion staje w obronie Rafała Brzozowskiego

Maneskin zagra dwa koncerty w Polsce. Przyjęli zaproszenie na Open'er Park 2021

O występie Maneskin na Open'er Park poinformowali organizatorzy festiwalu za pośrednictwem Facebooka. W komunikacie czytamy:

Maneskin na Open'er Park powered by Orange! Włoski zespół, będący jednym z największych międzynarodowych objawień ostatnich miesięcy, zagra swój pierwszy regularny koncert w Polsce 19 sierpnia! Gdynia, Park Kolibki. Bilety w sprzedaży od wtorku 22 czerwca.

Największy muzyczny festiwal w Polsce - Open'er - ze względu na pandemię musiał zmienić nieco swoją formułę. Tegoroczne koncerty odbędą się w zmienionej formule pod nazwą Open’er Park. Będzie to cykl jednodniowych wydarzeń muzycznych, który rozpocznie się 15 lipca i potrwa do 22 sierpnia. Na ten czas organizatorzy zaplanowali wiele koncertów - wystąpi m.in. Brodka, Maria Peszek, Zalewski czy Kwiat Jabłoni. Zwycięzcy Eurowizji zagrają na scenie 19 sierpnia w Gdyni w Parku Kolibki.

Zespół na Sopot SuperHit Festiwal wystąpi zaś podczas drugiego dnia koncertu, czyli w sobotę 26 czerwca. Tego dnia wystąpią też między innymi Doda, Viki Gabor, Justyna Steczkowska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Gromee i sanah.

Wybieracie się na któryś z koncertów Maneskin?

ZOBACZ TEŻ: Polsat SuperHit Festiwal z sektorami dla zaszczepionych. Co trzeba wiedzieć?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.