Polsat SuperHit Festiwal z sektorami dla zaszczepionych. Co trzeba wiedzieć?

Lada dzień odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal. Jak przebiegnie organizacja imprezy i weryfikacja osób zaszczepionych?

Polsat SuperHit Festiwal rozpoczynał się zwykle w ostatni weekend maja, zaczynając tym samym letni sezon festiwalowy. W ubiegłym roku z powodu pandemii festiwal nie doszedł do skutku, a w tym roku do końca nie było wiadomo, jakie będą obowiązywać obostrzenia. Z tego powodu pierwotny termin 4-6 czerwca został zmieniony i wydarzenie zaplanowano na 25 i 26 czerwca. Jak będzie wyglądała weryfikacja zaszczepionej publiczności oraz co muszą wiedzieć rodzice, którzy wybierają się na festiwal ze swoimi pociechami? 

Zobacz wideo Jakie sposoby na swój wygląd ma Beata Kozidrak?

Polsat SuperHit Festiwal. Weryfikacja osób zaszczepionych

Organizatorzy festiwalu postawili na hybrydowe rozwiązanie organizacji publiczności. Można spodziewać się limitowanych miejsc na widowni oraz sektorów, które będą wyłącznie dla osób zaszczepionych. Weryfikacja osób, które przyjęły szczepionkę odbędzie się przy wejściu - widzowie będą musieli przedstawić odpowiedni certyfikat (w wersji elektronicznej bądź wydrukowanej). Jak go uzyskać? Kod QR informujący o szczepieniu można wygenerować na Internetowym Koncie Pacjenta w zakładce "certyfikaty" lub też dodać do aplikacji mObywatel. 

Polsat SuperHit Festiwal. Wejście z dziećmi

Jak wygląda wstęp z dziećmi? Pociechy poniżej 12. roku mogą siadać tylko w sektorach dla osób niezaszczepionych wraz ze swoimi opiekunami. Dzieci starsze zaś - w zależności od tego czy są zaszczepione, czy nie - będą mogły zająć miejsca w wybranych sektorach.

Polsat SuperHit Festiwal. Kto wystąpi?

Pierwszego dnia, w piątek 25 czerwca, odbędzie się koncert "Płynie w nas gorąca krew" Beaty Kozidrak i grupy Bajm oraz Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem "Śmiech to zdrowie!". Sopocki Hit Kabaretowy poprowadzi Piotr Bałtroczyk, a wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret Kałasznikoff, Kabaret Czesuaf i Grupa MoCarta.

Drugiego dnia, w sobotę 26 czerwca, widzowie zobaczą występ grupy Enej oraz koncert "Najlepsi z najlepszych". W Operze Leśnej rozbrzmi muzyka sanah, Sławomira, Michała Szpaka, Dody, Andrzeja Piasecznego, Pawła Domagały, grup Pectus, IRA i Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, Korteza i Justyny Steczkowskiej.

<< ZOBACZ TEŻ: Polsat SuperHit Festiwal znowu rozbrzmi w Sopocie. Kiedy transmisja, kto wystąpi w Operze Leśnej? >>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.