Sopot Polsat Super Hit Festival 2021. Kto wystąpi? Lista gwiazd

25 i 26 czerwca odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal. Kogo możemy spodziewać się na scenie Opery Leśnej?

Polsat SuperHit Festiwal rozpoczynał się zwykle w ostatni weekend maja, zaczynając tym samym letni sezon festiwalowy. W ubiegłym roku z powodu pandemii festiwal nie doszedł do skutku, a w tym roku do końca nie było wiadomo, jakie będą obowiązywać obostrzenia. Z tego powodu pierwotny termin 4-6 czerwca został zmieniony i wydarzenie zaplanowano na 25 i 26 czerwca. Przedstawiamy wam listę artystów, którzy wystąpią w Operze Leśnej.

Zobacz wideo Beata Kozidrak przechytrzyła cenzurę jednym prostym trikiem [Popkultura odc. 39]

Britney SpearsBritney Spears była zmuszana do brania litu. "Nie byłam w stanie rozmawiać"

Sopot Polsat Super Hit Festival 2021. Kto wystąpi? Lista gwiazd

Jak mówi Dyrektorka Programowa Polsatu, Nina Terentiew, organizacja koncertu to wielki sukces i radość, po tak długiej przerwie.

Do ostatniej chwili nie było pewności, czy będziemy mogli wrócić po tej wymuszonej pandemią przerwie do Opery Leśnej. Tęsknili za festiwalem widzowie Polsatu oraz artyści. I udało się. Pierwszego dnia usłyszymy artystkę, do której niewątpliwie należy ten rok, czyli Beatę Kozidrak wraz z Bajmem, którzy wykonają największe hity zespołu i przeboje z solowych płyt Beaty - zapowiedziała Nina Terentiew.

Pierwszego dnia, w piątek 25 czerwca, odbędzie się koncert "Płynie w nas gorąca krew" Beaty Kozidrak i grupy Bajm, Cleo oraz Sopocki Hit Kabaretowy pod hasłem "Śmiech to zdrowie!". Sopocki Hit Kabaretowy poprowadzi Piotr Bałtroczyk, a wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Jerzy Kryszak, Ani Mru Mru, Kabaret Smile, Kabaret Kałasznikoff, Kabaret Czesuaf i Grupa MoCarta.

Drugiego dnia, w sobotę 26 czerwca, widzowie zobaczą występ grupy Enej, koncert "Najlepsi z najlepszych" oraz - wielka niespodzianka Polsatu - zespół Maneskin. Tego dnia w Operze Leśnej rozbrzmi muzyka sanah, Sławomira, Michała Szpaka, Dody, Andrzeja Piasecznego, Pawła Domagały, grup Pectus, IRA i Golec uOrkiestra, Gromee, Viki Gabor, Kayah, Korteza i Justyny Steczkowskiej.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak spaceruje po pięknym ogrodzie. Ale klimatycznie

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o organizacji festiwalu i weryfikacji zaszczepionych, wejdźcie pod ten link.

Więcej o: