"The Voice of Poland". Wielki powrót gwiazdy do grona trenerów. To ona zastąpi Edytę Górniak

Ciąg dalszy zmian w "The Voice of Poland". Już wiadomo, kto w fotelu jurora zastąpi Edytę Górniak.

Szykuje się wielki powrót do programu "The Voice of Poland". Jak się okazuje, po kilku latach nieobecności do muzycznego show wraca Justyna Steczkowska. Diwa zastąpi Edytę Górniak, która w tym sezonie nie przyjęła propozycji TVP.

Zobacz wideo Cleo podpadła fanom "The Voice Kids". "Podejmuję decyzje sercem"

Małgorzata Rozenek, Henryk MajdanMałgorzata Rozenek ogląda mecz. Fani: Henio się wkurzył i "wychodzi"!

"The Voice od Poland". Justyna Steczkowska wraca do programu

Jak donosi "Fakt", Justyna Steczkowska z zachwytem przyjęła zaproszenie produkcji programu. Ostatni raz w "The Voice of Poland" mogliśmy ją oglądać w 2015 roku.

Justyna bez wahania zgodziła się na powrót do programu, bo się za nim stęskniła. Choć jesienią planuje wiele koncertów, ich kalendarz ułożyła tak, by można było go pogodzić ze zdjęciami - powiedziała w rozmowie z tabloidem osoba z ekipy produkcyjnej.

Justyna Steczkowska obchodzi w tym roku dwudziestopięciolecie pracy artystycznej i niedługo wydaje nową płytę. Informator "Faktu" zdradził, że przy okazji udziału w "The Voice of Poland" zamierza też promować ją na wizji.

"The Voice of Poland". Kto w jury?

Jesienią Telewizja Polska wyemituje 12. edycję "The Voice of Poland". W fotelach jury zobaczymy weteranów show, czyli Tomsona i Barona. W programie zadebiutuje Sylwia Grzeszczak, która ma zastąpić Michała Szpaka. W jury zabraknie także Urszuli Dudziak, ale na razie nie wiadomo, kto wystąpi zamiast niej. Jak wspomnieliśmy, Justyna Steczkowska usiądzie w fotelu, który w poprzedniej edycji należał do Edyty Górniak. Do tej pory diwę oglądaliśmy w trzech edycjach programu.

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska wspomina tatę w Dniu Ojca. Tak tańczyła z nim na własnym weselu

Przypomnijmy, że w fotelach jurorskich mogliśmy już też zobaczyć m.in. Andrzeja Piasecznego, Margaret, Anię Dąbrowską, Nergala czy Kayah.

Więcej o: