Edyta Górniak odchodzi z "The Voice of Poland". Michał Szpak wymownie skomentował jej decyzję

Edyta Górniak ogłosiła w niedzielę, że nie będzie trenerką w kolejnej edycji "The Voice of Poland". To kolejny z jurorów, który rezygnuje z pracy w show. Jej decyzję skomentował Michał Szpak.

Edyta Górniak opublikowała na swoim Instagramie oświadczenie, w którym informuje, że nie przyjęła zaproszenia do kolejnej edycji show "The Voice of Poland". Jest to już kolejna gwiazda, która kończy współpracę z programem TVP. W ubiegłym miesiącu media obiegła informacja, że z programem żegnają się Michał Szpak, Urszula Dudziak i Andrzej Piaseczny. Edyta Górniak dołączyła do tego grona.

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Szpak, Piróg, PiasecznyMichał Piróg o zwolnieniu Szpaka i Piaska z "The Voice". Wie, co dzieje się za kulisami

Edyta Górniak żegna "The Voice of Poland". Michał Szpak komentuje

Pod oświadczeniem Edyty Górniak pojawiło się wiele komentarzy. Fani żałowali decyzji wokalistki i dziękowali za dotychczasowe programy. Jedną z osób, które zareagowały na wpis gwiazdy, był Michał Szpak. Wokalista wraz z Edytą Górniak zasiadał w jury. Widać było, że dogadują się i zapewne także lubią. Teraz na oświadczenie Edyty piosenkarz zareagował serduszkiem. 

Edyta Górniak odchodzi z 'The Voice of Poland', Michał Szpak komentujeEdyta Górniak odchodzi z 'The Voice of Poland', Michał Szpak komentuje Fot. Edyta Górniak / Instagram

Edyta Górniak zasiadała na fotelu trenera w czterech edycjach "The Voice of Poland". Produkcja show liczyła, że również w 12. edycji wokalistka zaszczyci grono jurorów. Jednak gwiazda wyjaśniła w swoim oświadczeniu, że mimo starań nie mogła przyjąć zaproszenia do show.

 
Mimo wielu życzliwych rozmów i starań zarówno ze strony Produkcji Programu „The Voice od Poland" jak i Telewizji Polskiej, niestety nie mogłam przyjąć zaproszenia do programu w tym sezonie - czytamy w oświadczeniu wokalistki.

Wokalistka ma wiele innych planów, którym musi poświęcić czas stąd taka decyzja.

Ostatnie dwa lata, pełne nowych wyzwań dla Nas wszystkich, otworzyły przede mną wiele projektów, w które obecnie jestem zaangażowana. Projekty te wymagają ode mnie staranności i pełnej koncentracji podobnie jak wypełnienie z oddaniem i zaangażowaniem roli Trenera w tym programie. Nie byłabym w stanie wykonać w równym stopniu wszystkich zobowiązań.

Gwiazda nie wyklucza, że pojawi się w kolejnych edycjach show.

Kłaniam się całej Produkcji i mojej Rodzinie "The Voice" … Liczę, że spotkamy się już w kolejnym sezonie.

Rafał Brzozowski i Michał SzpakRafał Brzozowski wygryzł Szpaka z "The Voice of Poland"? Już wiadomo!

Czy jest szansa, że zobaczymy Edytę Górniak i Michała Szpaka w kolejnych odsłonach "The Voice od Poland"? To się jeszcze okaże w przyszłości. 

Więcej o: