Justin Timberlake pokazał pierwsze zdjęcie syna. Phineas niedługo skończy rok

Justin Timberlake i Jessica Biel w zeszłym roku po raz drugi zostali rodzicami. Ich młodszy syn niedługo skończy rok. Teraz muzyk po raz pierwszy zdecydował się pokazać zdjęcie Phineasa.

Justin Timberlake i Jessica Biel mają dwójkę dzieci. Sześcioletniego syna Silasa i prawie rocznego Phineasa. Zanim ich młodszy syn przeszedł na świat, para z powodu pandemii koronawirusa zaszyła się w Montanie. Jessica była wtedy ciąży. Jednak przez cały czas jej trwania nie dowiedziały się o tym media. Informacja, że po raz drugi zostali rodzicami, zszokowała fanów. Dotychczas nigdzie nie pojawiło się zdjęcie ich młodszej pociechy. Z okazji Dnia Ojca muzyk postanowił zrobić wyjątek i po raz pierwszy pokazał ujęcie z synem. 

Britney Spears, Justin TimberlakeJustin Timberlake oskarżał Britney Spears o zdradę. Teraz przeprasza

Zobacz wideo

Justin Timberlake pokazał młodszego syna, Phineasa

Drugi syn pary, Phineas, przyszedł na świat w zeszłym roku w lipcu. Muzyk dopiero teraz zdecydował się podzielić z fanami zdjęciem pociechy. Justin opublikował na swoim profilu na Instagramie galerię zdjęć. Na jednym widzimy piosenkarza z Phineasem, na kolejnym uroczy moment jak wraz z dwójką synów gra na konsoli. Dwa kolejne ujęcia przedstawiają Timberlake'a z ojcem i dziadkiem. Pod zdjęciami muzyk dodał wzruszający opis, w którym opowiada, że rola ojca jest lepsza niż mógł się spodziewać. Podziękował także swojemu tacie i dziadkowi za poświęcenie oraz wsparcie w realizacji marzeń.

Bycie tatą jest lepsze, niż mogłem sobie wyobrazić. Jestem wdzięczny mojemu ojcu i dziadkom za prowadzenie, poświęcenie dla mnie, aby spełnić moje marzenia i za nauczenie mnie, że prawdziwe życie dzieje się we wszystkich małych chwilach. Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich ojców!
 

Britney Spears i Justin TimberlakeFani atakują Justina Timberlake'a po nowym dokumencie o Britney. Co ona na to?

Para bardzo dba o prywatność swojej pociechy, myślicie, że kiedyś zobaczymy twarz Phineasa?

Więcej o: