Rafał Maślak szykuje się z żoną do porodu i porównuje ją do owocu z reklamy jogurtu. "Taki ze mnie komplemenciarz"

Rafał Maślak umieścił na Instagramie urocze zdjęcie z żoną. Model wypoczywa obecnie wraz z Kamilą i ich kilkuletnim synkiem na Mazurach. Stylizacja żony skojarzyła się Rafałowi z pewnym owocem. Z jakim?

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń-Maślak niebawem przywitają na świecie swoją drugą pociechę. Para ogłosiła ciążę na początku marca tego roku, a brzuch kobiety robi się coraz większy, możemy się więc spodziewać, że rozwiązanie nastąpi niebawem.

Zobacz wideo Rafał Maślak pokazał bajkowe przyjęcie "gender reveal". Będzie miał córkę!

Rafał Maślak z rodziną wypoczywa na Mazurach

Para obecnie przebywa na Mazurach, gdzie cieszą się wypoczynkiem i spokojem. Maślak wspomniał, że to już ostatnie takie chwile przed porodem.

To chyba ostatnie chwile na dalsze wyjazdy przed finiszem, więc korzystamy, jak możemy.

Z tej okazji Rafał Maślak dodał na Instagramie zdjęcie, które skwitował rozczulającym podpisem. Do fotografii pozowała jego urodziwa żona, na której brzuchu model położył dłoń. W zabawny sposób nawiązał też do stylizacji, na jaką postawił Kamila - dziewczyna włożyła czerwoną sukienkę w drobny wzór. Te klimaty skojarzyły się Maślakowi z wiosennym owocem i reklamą pewnego jogurtu…

Moja mazurska żonka jest dziś niczym truskaweczka z reklamy znanego producenta jogurtów. Idealna! Taki ze mnie komplemenciarz - zażartował Rafał.
 

Rafał Maślak zna już płeć drugiego dziecka

Rafał Maślak prowadzi na Youtubie swój kanał: "Maksymalny tata". Filmy dotyczą tematyki parentingowej, a młody tata chętnie dzieli się z widzami swoimi poradami na temat świadomego ojcostwa. Dużo na kanale również jego żony Kamili i syna Maksymiliana. Ostatnio Maślak dodał na kanale wideo z przyjęcia "gender reveal", podczas którego przyszli rodzice zdradzili jaką płeć będzie miało ich dziecko. Okazuje się, że Kamila spodziewa się dziewczynki!

Młodzi rodzice nie kryją wzruszenia i ekscytacji nowym rozdziałem w ich życiu. Wszak co dwoje dzieci to nie jedno. 

Więcej o: