Paulina Holtz bez grama makijażu w kuchni. "Ta potargana, nieprzytomna"

Paulina Holtz w naturalnej wersji. Pisze też o "poszukiwaniach chłopaka".

Paulina Holtz, podobnie jak bohaterka, w którą wciela się w serialu "Klan", prowadzi ekologiczny styl życia. Bliskie sercu aktorki są hasła walki o środowisko (gwiazda żyje również w duchu zero waste). Nie dziwi także, że lubi prezentować się fanom w naturalnej wersji. Wygląda pięknie.

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska mówi o koronawirusie, nawiązując do zabawnej sceny z „Klanu"

Paulina Holtz szuka chłopaka

Ostatnio Paulina relacjonowała na swoim Instagramie wizytę na SOR-ze. Trafiła tam z powodu zapalenia ucha, ale najwyraźniej czuje się już o wiele lepiej, dlatego pozwoliła sobie na małą prowokację. Dodała post, który prezentował się dosyć zadziornie i tajemniczo, jednak w jego treści okazało się, że przy publikowaniu zdjęcia Paulinie przyświecały same szlachetne idee.

 
Szukam chłopaka (przyp. red.) a właściwie mężczyzny, który żyje, tworzy lub publikuje (albo wszystko na raz) w duchu #ZEROwaste. Kojarzycie takich panów? Może być celebryta wspierający ideę bycia świadomym obywatelem ziemi albo po prostu fajny, kreatywny człowiek, którego obserwujecie lub znacie. Szukam do ciekawego projektu! - czytamy w poście.

Wcześniej natomiast wrzuciła zdjęcie porannej wersji siebie. Pisze o sobie jako o "potarganej, nieprzytomnej kobiecie".

Mama - ta potargana, nieprzytomna porannie kobieta, która bez mrugnięcia okiem wlewa resztkę swojego roślinnego „mleka" do placuszków zamiast do swojej kawy, bo taka była prośba tego cudnego człowieka, którego wyprodukowała w brzuchu 13 lat temu.
 

Paulina Holtz chętnie angażuje się w społeczne projekty

Wygląda na to, że aktorka zaangażowała się w kolejny projekt, który przyczyni się do promowania ekologicznego stylu życia. Paulina znana jest ze swojego społecznego zaangażowania w tego typu akcje.  Pomimo że od lat pracuje dla Telewizji Polskiej, nie stroni od publicznego wsparcia dla osób LGBTQ+ czy Strajku Kobiet.

Wygląda na to, że serialowe Lubiczówny niepokorność mają we krwi, ze standardów TVP wyłamuje się również Kaja Paschalska, czyli serialowa Ola.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.