Maciej Dowbor dziękuje policji za pomoc. "Długo trwało spisywanie zeznań i cała procedura"

Maciej Dowbor został niedawno okradziony. Z parkingu zniknęło jego auto ze sprzętem komputerowym. Samochód nie odnalazł się, ale prezenter postanowił podziękować policji za pomoc.

Maciej Dowbor, gwiazdor Polsatu, padł ofiarą złodziei. Poinformował we wtorek swoich fanów na Instagramie, że po meczu Polska-Słowacja na Euro 2020, z parkingu zniknęło jego auto.

Zobacz wideo Maciej Dowbor o hejcie na jego żarty z Koroniewską

Joanna Koroniewska, Maciej DowborKoroniewska i Dowbor teraz i 18 lat temu. "Dla Aśki czas bardziej łaskawy"

Maciej Dowbor dziękuje policji za pomoc

Maciejowi Dowborowi ukradziono we wtorek samochód marki Kia Stringer w kolorze biała perła oraz laptop, który znajdował się w środku. Prezenter bardzo ubolewał nad stratą. Nie tylko był zły, że nie ma auta, ale też poinformował, że w samochodzie znajdował się sprzęt, dzięki któremu wraz z żoną, Joanną Koroniewską, kręcą popularne "Domówki u Dowborów". Dodatkowo złodzieje ukradli też zupełnie nową rakietę tenisową. Gwiazdor Polsatu zaapelował do fanów o pomoc w poszukiwaniu auta. Obiecał także nagrodę dla znalazcy.

Mimo zaangażowania wielu osób auta i skradzionego sprzętu nie udało się odnaleźć. Gwiazdor postanowił podziękować jednak policjantom, którzy mu pomogli i zaangażowali się w poszukiwania. Możliwe, że charakterystyczny samochód został już wywieziony za granicę.

Tak długo trwało spisywanie zeznań i cała procedura. Ja wiem, że to tyle musi trwać, w ogóle nie mam pretensji! Bardzo mili panowie policjanci na komendzie i bardzo miły patrol, który odebrał ode mnie zgłoszenie i jeździł ze mną po całym Powiślu, po Śródmieściu [...] Szukaliśmy, czy gdzieś ten samochód nie został przestawiony. Dzięki panowie, byliście świetni! Wiem, że chcieliście, no ale niestety, nie znaleźliśmy fury. Są podejrzenia, że jest już gdzieś na granicy z Rosją, Białorusią albo Ukrainą. A może już jakiś ktoś nią jeździ - nie daj Boże - albo komputerem się bawi - powiedział Maciej Dowbor na InstaStories.
 

Joanna KoroniewskaJoanna Koroniewska na zdjęciu z córką. To pierwsze takie ujęcie

Trzymamy kciuki, by samochód się odnalazł!

Więcej o: