Joanna Koroniewska na zdjęciu z córką. To pierwsze takie ujęcie. "Włosy po babci. Talent po mamusi"

Joanna Koroniewska dodała na Instagramie zdjęcie ze starszą córką. Nie kryje dumy z osiągnięć Janiny.

Joanna Koroniewska raczej niechętnie publikuje zdjęcia ze swoimi córkami. Stara się nie pokazywać ich twarzy i chroni prywatność dziewczyn. Tym razem jednak uznała, że nadarzyła się idealna okazja, by dodać ujęcie ze starszą pociechą. Janina ustawiła się na wprost obiektywu i możemy zobaczyć, jak wygląda.

Zobacz wideo To jedno z bardziej lubianych małżeństw w polskim show-biznesie

Joanna Koroniewska z córką

Janina pojawiła się na świecie 11 lat temu. Dumna mama już od jakiegoś czasu chwali córkę w mediach. Okazuje się, że nastolatka ma ogromny talent i gra na flecie poprzecznym. Na swoim koncie ma też spore sukcesy - na początku roku zajęła pierwsze miejsce w VI międzynarodowym konkursie muzycznym online.

Doda i Emil StępieńDoda odniosła się do rozwodu z Emilem Stępniem. "Moje zaufanie do męża było bezgraniczne"

Teraz zdała ważny egzamin, czym pochwaliła się Joanna Koroniewska.

Dumna mama. Włosy po babci. Talent po mamusi. Szukam jeszcze co po tacie. Ciocia Mary. Dziękuję. Najlepszy fryz ever. I przede wszystkim pani profesor Beacie Kierzkowskiej za wiarę i wytrwałość #egzaminy #kocham #flecistka #IIstopień #zdane #duma - napisała szczęśliwa aktorka na Instagramie.
 

Internauci komplementują zarówno Joannę Koroniewską, jak i Janinę:

Cudne dziewczyny. Śliczna Janeczka - oczywiście po mamusi.
O matko jaka podobna.
Oczy mamy na 100 procent - piszą.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek o tym, czego nie może zabraknąć w jej torebce

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają jeszcze jedną córkę. Trzy lata temu na świecie pojawiła się Helena. Aktorka jednak ze szczerością opowiadała w jednym z wywiadów, że długo nie odczuwała instynktu macierzyńskiego. Uważała, że nie nadaje się na matkę, a macierzyństwo przeszkodzi jej w realizacji swoich celów. Jednak, gdy na świecie pojawiły się jej dzieci, Koroniewska odnalazła się w nowej roli i uwielbia spędzać czas z dziewczynkami.

Więcej o: