Małgorzata Rozenek o tym, czego nie może zabraknąć w jej torebce. Bez tego nie wyjdzie z domu

Małgorzata Rozenek w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała, bez czego nie wychodzi z domu.

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej stylowych gwiazd w polskim show-biznesie. Interesuje się modą, sama nawet stworzyła własną markę. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, bez czego nie wychodzi z domu i czego nie może zabraknąć w jej torebce.

Zobacz wideo Rozenek i Majdan świetnie się razem bawią

Małgorzata Rozenek bez tego nie wychodzi z domu

Rozenek w swojej kolekcji ma wiele luksusowych dodatków. Wielokrotnie media rozpisywały się na temat torebek znanych marek, z którymi pokazywała się publicznie. Jedna z nich kosztowała aż 32 tysiące złotych i pochodziła od Louis Vuitton. Innym razem pokazała się z listonoszką za osiem tysięcy. Teraz wyznała, czego nie może w nich zabraknąć. Okazuje się, że Perfekcyjna nie rusza się przede wszystkim bez jednej rzeczy, która pomaga jej w dbaniu o urodę.

Zawsze mam szminkę wazelinową - wyznała w rozmowie z Jastrząb Post. 

Klaudia HalejcioKlaudia Halecio na pierwszym spacerze z córką

Jednak to nie wszystko. Odkąd w zeszłym roku została mamą Henryka, dba także o niego. W związku z tym nosi rzeczy, którymi będzie mógł się bawić.

Teraz ostatnio dezynfekcję do rąk i jakieś samochodziki dla Henia albo tego typu zabawki - dodała.

A co inne gwiazdy noszą w swoich torebkach? Edyta Górniak swego czasu nie ruszała się bez kalendarza z gumką, butelki z wodą oraz pędzla do pudru. Z kolei Izabela Janachowska musiała mieć przy sobie skarpetki i buty na zmianę, co było związane z jej pracą na planie programu "Taniec z gwiazdami". Mandaryna z powodów zdrowotnych zawsze musi mieć ze sobą sprzęt do insuliny, a Monika Mrozowska żartowała, że jej torebka służy głównie do przewożenia rzeczy dla dzieci.

Natalia SzroederSzroeder ofiarą body shamingu? Słyszy, że jest "za chuda". W końcu reaguje

A Wy bez czego nie możecie się obejść?

Więcej o: