Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" ma już nowego partnera? Na nagraniu słychać męski głos

Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" niemal pół roku temu ogłosiła rozstanie ze swoim mężem, Łukaszem. Teraz wypoczywa w Chałupach, a na nagraniach słyszymy, że towarzyszy jej mężczyzna. Czy to nowy partner Oliwii?

Oliwia Ciesiółka była uczestniczką czwartej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". W programie eksperci połączyli ją z Łukaszem Kuchtą. Para na początku dogadywała się świetnie, dlatego po miesięcznym eksperymencie, jednogłośnie zadecydowali, że chcą pozostać w małżeństwie. Po kilku miesiącach ogłosili, że Oliwia jest w ciąży, a po narodzinach zaprezentowali światu pierworodnego syna, Franciszka.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia rozstała się z Łukaszem

Sielanka nie trwała jednak długo, pod koniec zeszłego roku para ogłosiła rozstanie. Oliwia i Łukasz nie rozchodzili się jednak w burzliwych okolicznościach, wypowiadali się o sobie wzajemnie z wielką klasą i szacunkiem. 

Ciesiółka od tego czasu często pokazuje się w social mediach samotnie, bez męża u boku. Prowadzi na Instagramie konto, które obserwuje ponad 250 tysięcy osób. Nie stroni od pokazywania zdjęć z synkiem i fotografii z okresu ciąży. Młoda mama chętnie pokazuje też na Instagramie momenty, w których odpoczywa od macierzyństwa. Ostatnio dodała na InstaStories relację, która wzbudziła spore zainteresowanie jej obserwatorów.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kim jest tajemniczy mężczyzna, który towarzyszy Oliwii nad morzem?

Oliwia wybrała się nad polskie morze by posurfować. Z nagrań dowiadujemy się, że nie wypoczywała sama. Dziewczyna zalotnie uśmiecha się do aparatu, a jej sportowe popisy nagrywa mężczyzna, którego głos słyszymy w tle. Niestety, nie udało nam się zidentyfikować treści słów wypowiadanych przez towarzysza Oliwii, wiemy natomiast, że kobieta bawi się z nim wyśmienicie i ciągle się uśmiecha!

Zobacz wideo

Kobieta potwierdziła, że jest we wspaniałym nastroju. W relacji umieściła wiadomość od obserwatora:

Super widzieć Cię taką szczęśliwą!

Oliwia skomentowała wiadomość jedynie serią serduszek.

Jak myślicie, czy Oliwia podniosła się już po rozstaniu i układa życie z nowym mężczyzną?

Więcej o: