Lisa Banes nie żyje. Aktorka "Zaginionej Dziewczyny" była w drodze na spotkanie z żoną, potrącił ją skuter

Nie żyje Lisa Banes. Aktorka zmarła 14 czerwca w wyniku obrażeń po fatalnym wypadku w Nowym Jorku.

Lisa Banes - 65-letnia aktorka znana z ról w takich filmach jak "Zaginiona Dziewczyna" i "Koktajl" - zmarła w wyniku obrażeń doznanych po potrąceniu przez skuter.

Joanna BartelJoanna Bartel wyznała dlaczego nigdy nie zdecydowała się na ślub i dzieci. Powód może zaskakiwać

Zobacz wideo Muzyka, która łączy pokolenia. Krawczyka, Kozidrak czy Rodowicz uwielbiają i starsi, i młodsi

Nie żyje Lisa Banes. Aktorka "Zaginionej Dziewczyny" miała 65 lat

W oświadczeniu wystosowanym przez współpracowników Lisy dla "Entertainment Tonight" czytamy:

Nasze serca są zdruzgotane przez tragiczną i bezsensowną śmierć Lisy. Była kobietą wielkiego ducha, dobroci, szczodrości, zawsze oddana swojej pracy, niezależnie czy przed kamerą, czy wobec swojej żony, rodziny i przyjaciół. Byliśmy błogosławieni, że mogliśmy mieć ją w naszych życiach.

Do tragicznego zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Amsterdam Avenue z ulicą West 64th w Nowym Jorku. Aktorka była w drodze na spotkanie ze swoją żoną, Kathryn Kranhold - kobiety miały wspólnie zjeść kolację. Potrącona przez kierowcę czarno-białego skutera, Banes doznała poważnego uszkodzenia głowy. Lekarze próbowali walczyć o jej życie, ale niestety obrażenia były zbyt rozległe.

Kim była Lisa Banes?

Aktorka zagrała w wielu hitowych produkcjach telewizyjnych i kinowych. Wystąpiła m.in. u boku Toma Cruise'a w filmie "Koktajl", a w "Zaginionej Dziewczynie" wcieliła się w rolę matki tytułowej bohaterki. Gościnne pojawiała się również m.in. w serialach "Gotowe na wszystko", "Żona idealna" czy "Sześć stóp pod ziemią". Poniżej prezentujemy fragment filmu "Koktajl":

 

Banes znana była również ze swoich występów w teatrze. Występowała na Broadwayu w takich sztukach jak "Present Laughter" czy "High Society".

Agata MłynarskaAgata Młynarska wyszła ze szpitala. Cierpi na tę samą chorobę co Lady Gaga

Jak przekazał rzecznik nowojorskiej policji, w związku z wypadkiem nie aresztowano żadnej osoby.

Więcej o: