Joanna Kulig w hollywoodzkiej komedii romantycznej! W obsadzie plejada gwiazd z Anne Hathaway na czele

Joanna Kulig dostała jedną z głównych ról w amerykańskiej komedii romantycznej "She Came To Me". Polka zagra u boku takich gwiazd, jak Anne Hathaway oraz Matthew Broderick.

Po sukcesie "Zimnej wojny" Pawła Pawlikowskiego kariera Joanny Kulig w Stanach Zjednoczonych nabrała tempa. Teraz aktorka otrzymała jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji, w której zobaczymy plejadę gwiazd. Co wiemy na temat nowego filmu, w którym zagra Polka?

Zobacz wideo Tak Joanna Kulig się cieszyła, gdy się dowiedziała, że zdobyła Europejską Nagrodę Filmową

Klaudia Halejcio, NelHalejcio wróciła do domu po porodzie. Czekało ją wzruszające przywitanie

Joanna Kulig zagra w hollywoodzkiej komedii. W obsadzie plejada gwiazd

Według zapowiedzi twórców film "She Came To Me" będzie nowoczesną, międzypokoleniową komedią romantyczną, dla której tłem stanie się Nowy Jork. Obraz opowie o wydarzeniach rozgrywanych na przestrzeni kilku lat. Bohaterami będą para nastolatków, próbująca udowodnić siłę swej miłości, kobieta sukcesu, której w życiu brakuje miłości oraz kompozytor zmagający się z niemocą twórczą.

Poza Joanną Kuli w "She Came to Me" zagrają m.in.: Anne Hathaway ("Diabeł ubiera się u Prady", "Nędznicy"), Tahar Rahim ("Mauretańczyk"), Matthew Broderick ("Możesz na mnie liczyć") oraz Marisa Tomei ("Big Short").

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Rebecca Miller, żona wybitnego aktora Daniela Day-Lewisa ("Gangi Nowego Jorku"), który jakiś czas temu zdecydował się zakończyć karierę. Wcześniej Rebecca stworzyła takie produkcje, jak "Ballada o Jacku i Rose" czy "Plan Maggie". Autorem muzyki będzie natomiast dwukrotny zdobywca Oscara - Alexandre Desplat ("Kształt wody").

Marina Łuczenko, Wojtek SzczęsnyMarina z Liamem kibicują Wojtkowi. Chłopiec ma specjalną koszulkę!

Zdjęcia do "She Came To Me" mają rozpocząć się jesienią 2021 w Nowym Jorku. Projekt zostanie natomiast pokazany na targach, odbywających się przy festiwalu w Cannes, czyli już w lipcu.

Więcej o: