Joanna Kulig dostała angaż we francuskiej produkcji! Warunki robią wrażenie, ale nie aż takie jak gaża. Tabloid podaje zawrotną kwotę

Joanna Kulig podbija zagraniczny rynek! Najpierw brytyjski serial Nefliksa, a teraz francuski film. Jeśli wierzyć tabloidowi, na jej konto wpłynie niezła sumka.

Po sukcesie "Zimnej wojny" zagraniczni reżyserzy mocno zainteresowali się polskimi aktorami. Najwięcej powodów do radości ma Joanna Kulig, która zdążyła już zagrać w brytyjskim serialu Netfliksa "The Eddy". Teraz przyszedł czas na kolejną światową produkcję. Jak podaje "Super Express", aktorka pracuje właśnie na planie francuskiego dreszczowca - "Kompromat". Tabloid donosi, że Joanna zgarnie za tę fuchę prawdziwą fortunę.

Weronika Rosati, Borys SzycNie tylko Marcin Dorociński gra w zagranicznych produkcjach. Kto jeszcze ma szansę na międzynarodową karierę?

Zobacz wideo "Zimna Wojna" dostała 3 nomincje do Oscarów. Reakcja Szyca? Euforia!

Joanna Kulig zarobi milion złotych za udział we francuskiej produkcji? 

Nowe wieści na temat zawodowych planów aktorki podaje "Super Express", który twierdzi, że Kulig jest traktowana na planie w Wilnie jak hollywoodzka gwiazda.

Kulig jest na planie traktowana jak prawdziwa gwiazda Hollywood. Ma nie tylko swoją przyczepę, catering i luksusowy hotel, ale i zarobki godne gwiazdy. Za rolę we francuskim filmie otrzymała gażę w wysokości 250 tys. euro - czytamy.

Milionerzy"Milionerzy". Pytanie za milion o manata azerbejdżańskiego

Tabloid pokusił się również o zdobycie komentarza od jednego ze znajomych Joanny. 

Joanna zrobiła serial dla Netfliksa, w którym bardzo dobrze wypadła. Jedzie zatem na fali sukcesu. Ma agenta w Paryżu, może żądać wysokich stawek - stwierdził znajomy aktorki z filmowej branży.

W "Kompromacie" Aktorka wcieli się w rolę partnerki głównego bohatera, Rostowa (Michael Gor). Produkcja będzie z kolei opowiadać o ucieczce francuskiego dyplomaty z Syberii. Bohater jest ofiarą spisku zaaranżowanego przez Federalną Służbę Bezpieczeństwa. Aktualnie plan zdjęciowy zlokalizowany jest w Wilnie, skąd aktorka z łatwością przemieszcza się do Polski, by spędzić trochę czasu z mężem i synem.