Marina z Liamem kibicują Wojtkowi. Uwagę zwraca koszulka chłopca, ale nie tylko. Fanka dopytuje o fryzurę piosenkarki

8 czerwca odbył się towarzyski mecz Polska - Islandia. Na swoim profilu na Instagramie Marina, żona bramkarza reperezentacji Polski, pokazała, jak razem z małym Liamem kibicują Wojtkowi.

Marina i Wojciech Szczęsny pobrali się pięć lat temu. W 2018 roku na świat przyszedł ich syn - Liam. Marina pilnuje, aby świat nie zobaczył twarzy Liama, dlatego chłopiec chociaż często pojawia się na instagramowym profilu mamy, zazwyczaj na fotografiach jest tyłem lub bokiem. Mimo to szybko stał się małym ulubieńcem polskich mediów. Z okazji wczorajszego meczu Polska - Islandia, gwiazda opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pokazała, jak razem z synkiem kibicują Wojtkowi.

Zobacz wideo

Marina i Liam kibicują Wojtkowi

8 czerwca na Stadionie Miejskim w Poznaniu odbył się mecz towarzyski Polska - Islandia. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Na bramce stanął Wojciech Szczęsny. Piłkarz mógł liczyć na wsparcie rodziny. Na swoim profilu na Instagramie Marina zamieściła zdjęcie, na którym pozuje razem z synkiem. Mały Liam ma na sobie koszulkę w piłkarskim stylu w biało-czerwonych barwach. Na jego plecach widnieje napis "LIAM 1". Marina trzyma syna na rękach. Pod fotografią zapytała swoich obserwatorów czy oglądają mecz.

Kto ogląda dzisiejszy mecz naszej reprezentacji?

Pod zdjęciem szybko pojawiły się komentarze obserwatorów Mariny.

Młody Wojtuś!
Oglądam! Kibicujemy!
My oglądamy! Zacytuję komentatora "jeszcze wierzymy w sukces"!
Oglądamy i kibicujemy!
 

Jednak poza Liamem w piłkarskiej koszulce, obserwatorzy zachwycili się także stylizacją Mariny. Celebrytka na zdjęciu ma włosy związane w niski kok, czarną sukienkę w białe groszki o dziewczęcym kroju i złote dodatki.

Kochana, wiem o tym, że już był tutorial twojego cudnego koczka na dole. Ale proszę czy mogłabyś jeszcze raz udostępnić, lub zapisać na story? Jest tak idealny.
Jaka ładna sukienka. Gdzie kupiona?
Śliczna sukienka. Ładnie Pani w takim dziewczęcym wydaniu.

A Wy? Oglądaliście wczorajszy mecz polskiej reprezentacji? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.