Marina chwali się psem. Tak skupiła się na nagrywaniu jego popisów, że przez przypadek pokazała twarz Liama

Marina wrzuciła na Instagram filmik z psiakiem, który zamieszkał w jej domu. Przy okazji wydaje się, że niechcący pokazała twarz syna. Dwulatek grał z tatą w piłkę.

Marina chętnie dzieli się z fanami zdjęciami oraz nagraniami z udziałem Wojciecha Szczęsnego i Liama. Stara się nie pokazywać twarzy syna w pełnej okazałości, jednak na ostatnim wideo widać, jak chłopiec bawi się z tatą. Udało się go uchwycić, co nie zdarza się często.

MarinaNajpierw winda, teraz garderoba. Marina chwali się zakątkami domu

Marina pokazała twarz Liama

Marina na Instagramie pochwaliła się, że razem z mężem, Wojciechem Szczęsnym, zdecydowała się przygarnąć pod swój dach nowego członka rodziny. To mały pies, którego nazwali Nala. Teraz rodzina korzystała z ładnej pogody i razem z synem spędziła czas na orliku. 

 

Wokalistka często zachwala zdolności Liama i nazywa go geniuszem. Stara się udowodnić, że chłopiec jest zdolnym graczem i być może sport - tak jak w przypadku jego taty Wojtka - stanie się jego sposobem na życie. Liam trenował i szlifował swoje umiejętności pod czujnym okiem taty, a Marina w tym czasie nagrywała popisy pieska. Robiąc to, przez przypadek pokazała też twarz synka. Taki widok nie jest częsty na profilu wokalistki, która nawet gdy wstawia filmik, stara się ograniczać dostęp do wizerunku malucha. 

InstaStory MarinyInstaStory Mariny instagram.com@marina_official

InstaStory MarinyInstaStory Mariny instagram.com@marina_official

Marina i Agnieszka KaczorowskaMarina dziś śpiewa, ale zaczynała w teatrze telewizyjnym. Nie tylko ona

To zresztą nie była pierwsza sytuacja, gdy Marina przypadkowo ujawniła, jak wygląda syn. Ostatnio pokazała, jak chłopiec bawi się iPadem i ochoczo rozmawia z rodzicami. W trakcie wyczynów Liama mogliśmy zaobserwować także fragment twarzy chłopca. Myślicie, że wkrótce piosenkarka zdecyduje się udostępnić nieco więcej?

Zobacz też: Marina pozuje bez makijażu i mówi o kompleksach. "Korzystam z filtra, bo mam wobec siebie dziwne oczekiwania"

Zobacz wideo Marina chwali się, że Liam śpiewa jej piosenki
Więcej o: