Taylor Swift znowu zagra w filmie. Wystąpi w dramacie historycznym z Christianem Bale'em i Margot Robbie

Taylor Swift wystąpi w filmie u boku Christiana Bale'a i Margot Robbie. Nie będzie to jednak debiut piosenkarki na srebrnym ekranie. Gwiazdę mogliśmy już oglądać w kilku produkcjach filmowych.

Taylor Swift znalazła się w obsadzie najnowszego filmu Davida O. Russella, który znany jest z takich hitów jak "Poradnik pozytywnego myślenia" i "American Hustle". Tym razem wyreżyseruje on dramat historyczny. Na razie niewiele wiadomo o fabule. Tytuł filmu również jest nieznany.

Zobacz wideo "Miss Americana" - 31 stycznia premiera dokumentu o Taylor Swift. Osobista historia kulis sławy

Taylor Swift, Gigi HadidCórka Gigi Hadid dostała od znajomych modelki rewelacyjne prezenty. Swift Mogła się bardziej postarać

Taylor Swift zagra u boku Margot Robbie. Z kim jeszcze pojawi się w filmie?

W obsadzie filmu, obok Taylor Swift, znalazły się same gwiazdy:

Dla Taylor Swift nie będzie to ekranowy debiut. Piosenkarka wystąpiła już w kilku filmach. W 2010 roku zaangażowano ją do komedii romantycznej "Walentynki", gdzie zagrała u boku Jessiki Alby, Jessiki Biel, Bradleya Coopera i Taylor Lautner. Pojawiła się też też w dramacie Phillipa Noyce'a "Dawca pamięci". W 2012 roku użyczyła głosu jednej z postaci w filmie animowanym "Lorax". Zagrała też w 2019 roku rolę Bombaluriny w filmowej wersji musicalu "Koty".

Taylor Swift należy do najpopularniejszych gwiazd muzyki pop na świecie. Jej albumy sprzedały się w ponad 50 milionach egzemplarzy. Zdobyła wiele prestiżowych nagród muzycznych m.in. 11 nagród Grammy, w tym jako pierwsza kobieta w historii zdobyła trzy Grammy w kategorii Album Roku. W ubiegłym roku zaskoczyła swoich fanów, wydając albumy "Folklore" i "Evermore", które powstały podczas lockdownu.

Taylor Swift po raz pierwszy będzie miał okazję zagrać u Davida O. Russella. Reżyser zdobył światowy rozgłos w 2010 roku dramatem "Fighter", w którym opowiedział historię boksera Micky'ego Warda. Russell otrzymał za ten film pierwszą z trzech nominacji do Oscara. W "Fighterze" reżyser powierzył jedną z głównych ról Christianowi Bale'owi, więc nie będzie to pierwsza ich współpraca. Davida O. Russella potwierdził swoje umiejętności reżyserskie kolejnymi trzema filmami: "Poradnik pozytywnego myślenia" (2012 r.), "American Hustle" (2013 r.) oraz "Joy" (2015 r.).

Taylor SwiftTłum gwiazd na gali MTV. Taylor Swift przyćmiła innych

Jesteście ciekawi, jak tym razem gwiazda wypadnie w filmie? Będziecie oglądać?

Więcej o: