Córka Gigi Hadid dostała od znajomych modelki rewelacyjne prezenty. Donatella przysłała bluzę, a Taylor Swift? Mogła się bardziej postarać

Gigi Hadid pokazała, co jej córeczka dostała w prezencie od Taylor Swift. Podobny prezent podarowała ostatnio innej gwieździe.

Na początku tego roku w mediach głośno zrobiło się o ciąży Gigi Hadid. Kilka dni temu z kolei świat obiegła informacja, że modelka urodziła. Świeżo upieczeni rodzice podzielili się radosną nowiną w swoich socialach. Teraz gwiazda pokazała, jakie prezenty otrzymała jej pociecha.

Zobacz wideo

Córka Gigi Hadid i Zayna Malika jest na świecie od kilku dni

W środowy wieczór modelka i muzyk z zespołu One Direction ogłosili, że w weekend zostali rodzicami. Gigi zamieściła na profilu na Instagramie uroczą fotografię rączki dziecka, którą obejmuje palec jednego z rodziców:

Nasza dziewczynka dołączyła do nas w ten weekend i już zmieniła nasz świat. Zakochani - napisała Gigi pod fotografią.

Również świeżo upieczony tata, Zayn Malik, podzielił się fotografią córeczki. Ten jednak z nieco bardziej wylewnym opisem. 

Nasza córeczka jest tutaj, zdrowa i piękna. To niewykonalne zadanie spróbować wyrazić słowami, jak się teraz czuję. Miłość, którą czuję do tego malutkiego człowieka, wykracza poza moje rozumowanie. Jestem wdzięczny, że ją znam, dumny, że nazywam ją moją i wdzięczny za życie, które spędzimy razem - czytamy pod postem.

Od momentu ogłoszenia wieści słynni znajomi pary ślą gratulacje i wręczają podarunki.

Co podarowała Taylor Swift?

Niedawno Gigi pokazała, jaki prezent niemowlę otrzymało od Taylor Swift, z którą modelkę od lat łączy przyjaźń. Choć ich relacje z czasem nieco osłabły, gwiazdy pamiętają o sobie w najważniejszych momentach. 

Gigi HadidGigi Hadid Gigi Hadid - instagram

Gigi Hadid publicznie podziękowała wokalistce za podarunek. W jednej z instagramowych relacji zdradziła, że Taylor Swift obdarowała dzidziusia ślicznym różowym kocykiem. W InstaStories można było zobaczyć także bluzę od Donatelli Versace. Miło.