Marcin Dorociński chwali się, że David Beckham ogląda serial "Gambit królowej" z jego udziałem. Fani: Brylantowa rola

Marcin Dorociński wstawił na Instagram zdjęcie z InstaStory Davida Beckhama. Wynika z niego, że brytyjski piłkarz ogląda serial "Gambit królowej" z udziałem polskiego aktora. Fani zachwyceni.

Marcin Dorociński może pochwalić się udaną karierą. Na koncie ma między innymi dwa Złote Lwy (za "Różę" i "Rewers") oraz Złotą Kaczkę (za "Ogród Luizy"). Zagrał w filmach takich jak "Pitbull", "Vinci" czy "Moje córki krowy". Teraz może poszczycić się rolą w nowym serialu Netfliksa - "Gambit Królowej", który opowiada historię genialnej szachistki, Beth Harmon. Jej historia jest pełna dramatyzmu, niespodziewanych sukcesów i porażek. Harmon musi zmierzyć się z wieloma innymi graczami, w tym z rosyjskim mistrzem Wasilijem Borgowem - granym przez Dorocińskiego. 

Zobacz wideo

David Beckham ogląda Marcina Dorocińskiego

Serial odniósł duży sukces, otrzymał doskonałe recenzje i oglądają go widzowie na całym świecie. Jednym z fanów jest najwidoczniej David Beckham, który wrzucił na InstaStory kilka kadrów z produkcji, na których widać Dorocińskiego. Aktora najwyraźniej to ucieszyło, bo relację Beckhama opublikował we własnym poście.

Bend it like Beckham! Davidowi też się podoba - napisał
 

W komentarzach Internauci składają Dorocińskiemu gratulacje i zasypują go komplementami:

Drugoplanowa, brylantowa rola, przyciągająca w kadrze uwagę na równi z główną bohaterką. Jestem pod wielkim wrażeniem i najserdeczniej gratuluję.
Wspaniały serial! Jestem po filologii rosyjskiej i nie mogę wyjść z podziwu jak pięknie pan mówi po rosyjsku - piszą użytkownicy serwisu Instagram.

Niektórzy zwracają także uwagę, że chociaż rola Dorocińskiego była drugoplanowa i raczej oszczędna w słowach, udało mu się stworzyć porywającą kreację za pomocą gestów i mimiki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.