Doda zapowiada spore zmiany. "Rozpoczyna się nowy, lepszy rozdział mojego życia"

Dorota Rabczewska poinformowała fanów o nadchodzących w jej życiu zmianach, których źródłem jest powrót do Polski kolegi sprzed lat. "To on odwoził mnie pociągiem, kiedy byłam jeszcze nastolatką". Jaką funkcję będzie pełnił teraz?

Doda od lat chwali się niezależnością i tym, że odkąd zaistniała w show-biznesie dzięki udziałowi w reality show "Bar", samodzielnie kieruje swoją karierą w mediach. Wokalistka zmieniła jednak zdanie i w końcu postanowiła oddać się w ręce specjalisty. Zatrudniła menedżera, który będzie czuwał nad jej artystycznym rozwojem. Kim jest Max Laskowski? Gwiazda poznała go, gdy była jeszcze nastolatką.  

Zobacz wideo Plotki o rozstaniu pary krążą od wielu miesięcy!

Doda rozpoczyna nowy rozdział życia. "Znamy się od wielu lat"

Rabczewska opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym z dumą przedstawia swojego menedżera. 

Kochani, rozpoczyna się nowy, lepszy rozdział mojego życia. Z przyjemnością informuję Was, że po wielu latach bycia własnym menedżerem w końcu ktoś mnie odciąży i to nie byle kto, bo z Maksem znam się od wielu lat - zapowiedziała. 

Doda, Jacek KurskiFani Dody napisali list do Jacka Kurskiego. Chcą, by prezes ją zatrudnił

W dalszej części wpisu zdradziła szczegóły relacji z agentem, który od teraz sprawuje pieczę nad jej karierą w mediach. Doda zapowiedziała jednocześnie wielki powrót na scenę muzyczną. W końcu będzie miała czas na komponowanie nowych kawałków. 

To on odwoził mnie pociągiem z ramienia Universal Music Polska do Wrocławia do reality show "Bar", kiedy byłam jeszcze nastolatką. Po latach spędzonych w Szwecji wrócił do Polski i stworzył @management4seasons. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie owocna, a ja będę mogła skupić się już tylko na tworzeniu dla was. 

Max Laskowski wraz ze współzałożycielem managementu reprezentują między innymi: Viki Gabor, Martę Gałuszewską czy Olka Sikorę. Współpracowali również z Natalią Kukulską, Patrycją Markowską i zespołem Ich Troje

Magdalena Różczka, Magdalena Zawadzka, Gustaw HoloubekRóżczka pokazała partnera. To syn gwiazdorskiej pary. "Gratuluję ci, kochany"

Więcej o: