Anna Nowak-Ibisz urządza mieszkania innych. A jak sama mieszka? W salonie jest stylowo, a uwagę zwraca kanapa

Anna Nowak-Ibisz pokazała zdjęcie ze swojego salonu. Prezenterka urządziła go gustownie.

Anna Nowak-Ibisz jest aktywna w mediach społecznościowych i chętnie pokazuje prywatne zdjęcia, również te, na których widać wnętrza jej mieszkania. Tym razem gospodyni programu "Pani Gadżet" pochwaliła się swoim salonem. Ten robi wrażenie. 

Anna Nowak-Ibisz pochwaliła się salonem. Jest przytulnie i stylowo. Elegancka kanapa i obrazy na ścianach robią robotę

Anna Nowak-Ibisz pokazuje widzom swoich programów patenty, które szybko i za rozsądne pieniądze pozwalają odmienić wnętrza mieszkania. Tym razem prezenterka sama skorzystała ze swoich rad i odświeżyła nieco salon. Nie robiła jednak remontu, nie zmieniała mebli. Wymienia jednak poszewki na poduszki, których nie brakuje na jej kanapie w salonie. Była żona Krzysztofa Ibisza pochwaliła się, jak te komponują się z całością.

Ach jak mi dobrze! Byłam w moim lesie jak zawsze, z kijami, ugotowałam obiad, zadbałam o ogródek, a teraz przysiadłam na mojej wygodnej kanapie, kompletnie odmienionej dzięki nowym poduszkom - napisała. 

Przy okazji mogliśmy zobaczyć pozostałą część jej salonu. W oczy rzucają się ciekawe obrazy na ścianach. Klimatu dodają piękne dodatki - lampa i ramki, w których znalazły się rodzinne fotografie. Kapitalnie prezentuje się też drewniany stolik kawowy, na którym nie zabrakło eleganckich mis oraz haftowanej serwety. Cały salon utrzymany jest w ciepłych odcieniach i jest bardzo przytulny (zdjęcia w naszej galerii, w górnej części artykułu). 

ZOBACZ TEŻ: Salon Agnieszki Woźniak-Starak robi wrażenie. Ma dwa poziomy. Gustownie?