Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz świętują urodziny syna. "Wielkie przygotowania". Widać wyjątkowy napis na ścianie

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak-Ibisz opublikowali na Instagramie zdjęcia z okazji 15. urodzin syna Vincenta.

Krzysztof Ibisz ma dwóch synów. Starszy z nich, 22-letni Maksymilian, jest owocem związku prezentera z Anną Zejdler, z którą wziął ślub w 1998 roku. Para rozstała się po sześciu latach. Rok później Ibisz ożenił się z Anną Nowak, robiącą wtedy karierę w Niemczech i grającą jedną z głównych ról w telenoweli "Lindenstrase". Para doczekała się syna Vincenta. Teraz sławni rodzice 15-letniego chłopaka pokazali, jak świętują jego urodziny.

Krzysztofa Ibisz i Anna Nowak pokazali, jak spędzili urodziny syna Vincenta

Jakiś czas temu, Krzysztof Ibisz w rozmowie z "Jastrząb Post" wyznał, że Maksymilian i Vincent widzą swoją przyszłość w mediach. Młodszy syn jest zafascynowany światem telewizji i wielokrotnie podglądał tatę podczas pracy, a nawet asystował mu podczas nagrań do "Tańca z Gwiazdami". W ubiegłym roku miał swój pierwszy debiut na kabaretowej scenie z okazji jubileuszu "Paranienormalnych", gdzie zagrał Ibisza z czasów młodości. Teraz syn Krzysztofa i Anny świętował 15. urodziny, czym rodzice pochwalili się na Instagramie. Dumny tata opublikował filmik, na którym wraz z byłą żoną relacjonuje przygotowania do kolacji urodzinowej zorganizowanej dla syna. Na kolejnych opublikowanych przez niego zdjęciach widzimy fotografię z napisem na ścianie "Vivat Vincent" oraz nakrycie stołu przygotowane na imprezę.

Dzisiaj szykuje się coś, zobaczcie tutaj, szykują się 15. urodziny młodego. Ale uwaga! Młody to dzisiaj wcale nie ja, to Vincent! (...)

Ibisz pokazał również, jak Anna szykuje specjalną potrawę. Razem prezentowali również inne potrawy.

 

Anna Nowak-Ibisz opublikowała natomiast kilka zdjęć syna oraz jedno wspólne zdjęcie z uroczym opisem.

15 lat temu ten młodzieniec przyszedł na świat. Kompletnie oszalałam na jego punkcie - bycie jego mamą jest najpiękniejszą przygodą i najciekawszą drogą jaką kiedykolwiek szłam. Podziwiam i kocham bez końca. Wszystkiego Najlepszego Synku! Kochamy Cię - napisała.
 

W takim razie i my dołączamy się do życzeń dla Vincenta!

Zobacz wideo Krzysztof Ibisz wpadł na obiad do byłej żony. Nie obyło się bez żartów
Więcej o: