Huczna impreza dla pracowników Biedronki. Zagra Kozidrak i Martyniuk, a poprowadzi Ibisz. "To ciekawe doświadczenie"

Sieć sklepów Biedronka organizuje dla swoich pracowników wyjątkową imprezę noworoczną. Na wydarzeniu nie zabraknie topowych celebrytów: Beaty Kozidrak, Zenka Martyniuka czy Krzysztofa Ibisza. W projekt zaangażował się również Adam Sztaba.

Sieć sklepów Biedronka zadbała o rozrywkę dla swoich pracowników. Niemal 70 tysięcy osób przywita Nowy Rok na wirtualnej imprezie, podczas której wystąpi Zenek Martyniuk i Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Za prowadzenie wydarzenia odpowiedzialny będzie Krzysztof Ibisz, dla którego zaangażowanie się w tego typu koncert jest podobno ciekawym i nowym doświadczeniem. Z organizatorami imprezy współpracuje również Adam Sztaba. Muzyk przygotował dla uczestników zabawy niespodziankę. 

Beata Kozidrak, Jacek KurskiBeata Kozidrak zasiądzie w jury "The Voice of Poland"? Wiemy, ile może zarobić

Gwiazdy na imprezie Biedronki

Popularna sieć handlowa pochwaliła się na swojej stronie internetowej organizacją imprezy noworocznej. Wydarzenie ma odbyć się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym. O podkręcenie wirtualnej zabawy zadba król disco polo - Zenek Martyniuk i królowa popu - Beata Kozidrak. Adam Sztaba natomiast przygotował aranżację hitu zespołu Bajm. W stworzonym specjalnie na tę okazję teledysku do "Białej armii" pojawią się pracownicy sklepów. 

Impreza dla pracowników BiedronkiImpreza dla pracowników Biedronki screen/ biedronka.pl

To nie transmisja sylwestrowa ani Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, a największa firmowa impreza online, jaka dotychczas miała miejsce w Polsce. Już 10 stycznia 2021 r., ok. 70 tysięcy pracowników sieci Biedronka spotka się wirtualnie, by świętować Nowy Rok. Na spotkaniu wystąpią największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej – Beata Kozidrak z zespołem Bajm oraz Zenon Martyniuk i zespół Akcent. Wydarzenie poprowadzi Krzysztof Ibisz, a o dobry humor uczestników zadba kabaret Ani Mru-Mru - piszą organizatorzy wydarzenia. 

Finalnie okazuje się jednak, że ze względu na zapisy w umowach występujących artystów impreza jest zamknięta dla mediów. Nie zmienia to jednak faktu, że nowatorska forma tak licznego zgromadzenia budzi ciekawość nawet samego Krzysztofa Ibisza. 

Borys Szyc składa córce urodzinowe życzeniaBorys Szyc złożył córce życzenia. Sonia skończyła 16 lat. Ale wyrosła! "Podobna do taty"

Z przyjemnością poprowadzę noworoczną imprezę dla zespołu Biedronki. Również dla mnie jest to ciekawe doświadczenie, które niesie ze sobą nowe wyzwania, ze względu na formułę online i skalę - spodziewamy się ok. 70 tys. uczestników wraz z najbliższymi. Wierzę jednak, że technologia pozwoli nam być blisko siebie, tyle że w inny sposób - czytamy w wypowiedzi prezentera. 
Zobacz wideo Zenek Martyniuk o swojej twórczości!

Zapowiada się oryginalna zabawa. 

Więcej o: