Anna Nowak-Ibisz w blondzie "wygrywa". Fryzjer gwiazd "odmienił" wizerunek prezenterki

Anna Nowak-Ibisz nie eksperymentuje ze swoim wizerunkiem i od lat nosi długie włosy w odcieniu koloru brązowego. Fryzjer gwiazd pokazał, jakby wyglądała jako blondynka.

Anna Nowak-Ibisz jest wierna swojemu wizerunkowi i nie ma ochoty na metamorfozy oraz eksperymenty. Łukasz Urbański, fryzjer gwiazd, postanowił jednak przerobić jej zdjęcie i pokazał internautom, jak prezenterka mogłaby wyglądać w dwóch różnych odcieniach blondu.

Zobacz wideo Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz wybrali się na rodzinny spacer z synem

Anna Nowak-Ibisz w blond włosach

Fryzjer chętnie przerabia zdjęcia znanych i lubianych, prezentując tym samym, jak wyglądaliby w innych kolorach włosów. Jakiś czas temu specjalnie dla nas zrobił metamorfozy polityków. Ostatnio "zaszalał" z włosami Ewy Farnej, natomiast teraz przyszedł czas na Annę Nowak-Ibisz. Na InstaStories wrzucił jej fotografie, na których porównał obecną fryzurę do dwóch różnych odcieni blondu.

Zobacz także: Agata Duda w długich blond włosach, a Mateusz Morawiecki z brodą i wąsami? Fryzjer gwiazd pokazał, jak odmieniłby polityków

Anna Nowak-Ibisz w wersji bardzo jasny, zimny blond - napisał fryzjer.

Anna Nowak-IbiszAnna Nowak-Ibisz Instagram/lukiur

Pod zdjęciem oczywiście pojawiła się krótka sonda, w której internauci mogli wyrazić swoje opinie. Ten odcień blondu nie spotkał się z dużym uznaniem, bo zagłosowało na niego 47 procent. 53 procent internautów uznało, że w tym wypadku brąz jest korzystniejszy. Sytuacja się zmieniła, gdy Łukasz Urbański pokazał drugi odcień blondu.

No dobra! A wersja w ciepłym miodowo-piaskowym blondzie?

Ten odcień już zachwycił fanów! Zagłosowało na niego 54 procent., klikając w odpowiedź "ten blond wygrywa". Ciekawe, czy Anna Nowak-Ibisz faktycznie skusi się na prawdziwą metamorfozę i przefarbuje włosy?

Anna Nowak-IbiszAnna Nowak-Ibisz Instagram/lukiur

Zobacz także: Fryzjer gwiazd zaszalał i pokazał, jak Anita Werner wyglądałaby w ciemnych włosach. Nie do poznania

Więcej o: