Agata Duda w długich blond włosach, a Mateusz Morawiecki z brodą i wąsami? Fryzjer gwiazd pokazał, jak odmieniłby polityków

Znany fryzjer gwiazd - Łukasz Urbański - przygotował dla nas grafiki, na których przedstawił metamorfozy polityków. Jak wyglądałby Mateusz Morawiecki z brodą i wąsem, Robert Biedroń jako brunet, a Agata Duda w długich blond włosach z pięknymi falami? Tylko zobaczcie.

Łukasz Urbański jest znanym i cenionym fryzjerem gwiazd, który od kilku lat odpowiada za metamorfozy, jakie możemy zobaczyć w programie "Top Model" oraz programie "Druga twarz". Jakiś czas temu Urbański postanowił pokazać, jakie metamorfozy mogłyby przejść gwiazdy show-biznesu. I tak mogliśmy zobaczyć Magdę Gessler w prostych, czarnych włosach, a Kingę Rusin i Annę Starmach w chłodnych blondach. 

Kinga Rusin, Dorota Wellman Kinga Rusin blondynką, Joanna Krupa z grzywką, a Dorota Wellman w długich włosach. Fryzjer gwiazd pokazał, jak by je zmienił

Teraz, specjalnie dla nas, fryzjer na warsztat wziął polityków. Metamorfozy, jakie dla nich zaproponował, prezentują się spektakularne. 

Metamorfozy polityków: Mateusz Morawiecki z brodą i wąsem, a Agata Duda w blond lokach?

Niektórzy politycy od lat prezentują się w tych samych fryzurach. Łukasz Urbański wyszedł jednak z inicjatywą, by pokazać, jak czasami drobne zmiany (jak tylko zmiana odcienia włosów), a czasem zdecydowanie bardziej drastyczne (np. zgolenie włosów), mogą wpłynąć na wizerunki polityków. 

Rebel Wilson, Patryk Vega, Adele Vega i Kotońska zrzucili po 40 kilogramów, a Adele 45. Najbardziej zaskakuje Bomba

Chcielibyście zobaczyć Mateusza Morawieckiego, który zapuścił brodę i wąsy, ale zgolił głowę? Albo Agatę Dudę w długich blond lokach? Z kolei Jolanta Kwaśniewska od lat stawia na rude odcienie farb, ale tylko spójrzcie, jak wyglądałaby jako blondynka. Dłuższe blond włosy mogłyby sprawić, że była pierwsza dama prezentowałaby się jak jej córka Ola! Łukasz Urbański widział też Donalda Tuska w dłuższych włosach i brodzie. Robertowi Biedroniowi zaproponowałby ciemne, kruczoczarne wręcz włosy. Wszystkie te zmiany możecie zobaczyć w naszej galerii (na górze artykułu).

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Oczywiście wszystkie te metamorfozy to artystyczne wizje fryzjera, który nie boi się eksperymentować i doskonale zna się na najnowszych trendach. Nikogo jednak nie namawiamy, by dokonał metamorfozy, ale kto wie - może któryś z polityków skusiłby się na podobną zmianę?

Więcej o: