Ewa Farna w platynowym blondzie jest nie do poznania. "Wow, jest moc". Fryzjer gwiazd całkiem ją "zmienił"

Ewa Farna jest wierna swojemu wizerunkowi i od lat ma ciemne włosy. Fryzjer gwiazd Łukasz Urbański postanowił pokazać fanom, jak wyglądałaby w różnych odcieniach blondu.

Łukasz Urbański co jakiś czas publikuje wizualizacje fryzur dziennikarzy, wokalistów czy polityków. Tym razem postanowił "odmienić" Ewę Farną, która od lat nie zmienia koloru swoich włosów i jest wierna ciemnym odcieniom. Łukasz Urbański pokazał internautom, jak wyglądałaby w blondzie.

Zobacz wideo Ewa Farna odniosła się do wypowiedzi swojej mamy, że musi schudnąć

Zobacz także: Fryzjer gwiazd zaszalał i pokazał, jak Anita Werner wyglądałaby w ciemnych włosach. Nie do poznania

Ewa Farna jako platynowa blondynka

Łukasz Urbański przerobił zdjęcia artystki w programie graficznym, dzięki czemu już wiemy, jak wyglądałaby w jasnych włosach. Na InstaStories wrzucił dwa zdjęcia w różnych odcieniach blondu. Na jednej fotografii Ewa Farna ma bardzo jasne blond włosy w chłodnym odcieniu. Metamorfoza zachwyciła fanów, którzy głosowali w sondzie. 60 procent z nich głosowało na odpowiedź "Wow, jest moc". Tylko 40 procent fanów uznało, że w ciemnych włosach Ewa Farna wygląda lepiej.

Ewa FarnaEwa Farna Instagram/lukiur

Polecamy również: Fryzjer gwiazd zafundował Małgorzacie Kożuchowskiej metamorfozę roku. Ciemnej grzywce mówimy nie, ale jasnym falom? Są boskie!

Na drugim zdjęciu, które przerobił fryzjer, Ewa Farna ma platynowy blond z lekko różowym refleksem. Ta przemiana zachwyciła aż 70 procent internautów, którzy głosowali na odpowiedź "Jest super".

Ewa FarnaEwa Farna Instagram/lukiur

My przyłączamy się do tych odpowiedzi i też uważamy, że Ewa Farna w tych dwóch odcieniach blondu wygląda bosko. Tak samo jak w ciemnych włosach!

Przeczytaj także: Agata Duda w długich blond włosach, a Mateusz Morawiecki z brodą i wąsami? Fryzjer gwiazd pokazał, jak odmieniłby polityków

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.