Fryzjer gwiazd zafundował Małgorzacie Kożuchowskiej metamorfozę roku. Ciemnej grzywce mówimy nie, ale jasnym falom? Są boskie!

Kilka lat temu Małgorzata Kożuchowska zmieniła fryzurę, z której jest bardzo zadowolona - skróciła bowiem włosy. Znany stylista proponuje jednak, żeby je znów zapuściła. Pokazał, jak aktorka wyglądałaby z długimi falami i ciemną grzywką.

Łukasz Urbański to jeden z najpopularniejszych fryzjerów polskich gwiazd. Stylista odpowiada za włosy uczestników wielu telewizyjnych programów - na przykład "Top Model". Ostatnio zabawił się w przerabianie zdjęć aktorek, piosenkarek, a nawet polityków. Teraz metamorfozę zaproponował Małgorzacie Kożuchowskiej. W której wersji wygląda najlepiej?

Agata Duda, Mateusz MorawieckiAgata Duda w długich blond włosach? Fryzjer gwiazd pokazał, jak odmieniłby polityków

Zobacz wideo Kożuchowska o Łepkowskiej: Każdemu trzeba dać szansę na to, by się poprawił

Małgorzata Kożuchowska zmieni fryzurę? Takie zmiany zaproponowałby jej znany stylista

Małgorzata Kożuchowska od lat uznawana jest za ikonę mody. Stylizacje aktorki zawsze są strzałem w dziesiątkę, przez co dla wielu Polek jest inspiracją. Gwiazda zachwyca również delikatnym makijażem i fryzurą - od kilku lat ma krótkie włosy, które raz układa na bok, raz do góry. Znany fryzjer gwiazd postanowił nieco zaszaleć i pokazał, jak aktorka wyglądałaby jako brunetka z grzywką oraz blondynka z długimi falami.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska screen IS @lukiur

Kożuchowska i ciemna grzywka? Followersi Urbańskiego dali do zrozumienia, że wolą aktorkę w krótkim blondzie. Podobne sugestie padły pod zdjęciem Małgosi jako brunetki z prostymi włosami. Dylematy pojawiły się jednak, kiedy Łukasz zestawił aktualną fotografię gwiazdy i zdjęcie, na którym ma długie jasne fale. Zdania było podzielone, ale nie dziwimy się, w obu wersjach aktorka wygląda świetnie!

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska screen IS @lukiur

Waszym zdaniem Małgorzata powinna znów zapuścić włosy? Już kiedyś miała dłuższe, chyba każdy pamięta, jak aktorka wyglądała na początkach kariery (w filmie "Kiler", a później w "M jak miłość"). Jedno jest pewne, beauty team gwiazdy nie pozwoli, by jej wizerunek się pogorszył.