Chrissy Teigen atakowała Courtney Stodden i życzyła jej śmierci! Po latach przeprasza. "Byłam szukającym uwagi trollem"

Chrissy Teigen po dziesięciu latach przeprosiła Courtney Stodden za obraźliwe wpisy, które publikowała na jej temat. Stodden przyjęła przeprosiny, jednak nie wierzy, że są one szczere.

Zagraniczne media nie przestają ostatnio pisać o Chrissy Teigen. Celebrytka, która dotychczas była znana z zabawnych wpisów w mediach społecznościowych, w przeszłości była skłonna do pisania bardzo niemiłych wiadomości pod adresem innych znanych osób. Po latach postanowiła przeprosić Courtney Stodden, której życzyła śmierci.

Chrissy Teigen prześladowała Courtney Stodden?

Gwiazdy i celebryci coraz częściej mówią głośno o tym, jakie hejterskie wiadomości czasem dostają. Każda z tych osób podkreśla, że taka sytuacja może mocno odbić się na czyjejś psychice i żeby odpuścić sobie zamieszczanie niepotrzebnego komentarza z krytyką, która nic nie wnosi. Nadal jednak trudno wygrać z hejterami.

W przeszłości takie wiadomości pełne jadu publikowała m.in. Chrissy Teigen. Celebrytka wzięła sobie za cel wówczas 16-letnią Courtney Stodden. Kiedy ta wychodziła wtedy za 50-letniego Douga Hutchisona, Teigen ponoć pisała prywatne wiadomości do Stodden i życzyła jej śmierci. Chrissy Teigen atakowała ją też w sieci, gdzie zamieszczała obraźliwe wpisy.

Zaśnij. Na zawsze.
Jaki narkotyk sprawia, że masz takie usta? Pytam dla przyjaciela, który naprawdę chce wiedzieć, jak wyglądać jak idiota. Dzięki - miała pisać na Twitterze Teigen.

Dziesięć lat później Chrissy Teigen znów napisała o Courtney Stodden. Zamieściła kilka wpisów, w których przeprosiła celebrytkę za to, że w przeszłości wyrządziła jej krzywdę. 

Niewielu ludzi ma to szczęście, by zostać pociągniętym do odpowiedzialności za wszystkie swoje dawne bzdury popełnione na oczach całego świata. Jestem upokorzona i smutna z powodu tego, kim byłam. Byłam niepewnym, szukającym uwagi trollem. Jestem zażenowana i całkowicie zawstydzona swoim zachowaniem, ale to nic w porównaniu z tym, jak czuła się Courtney. Tak ciężko pracowałam, aby dać wam radość i być kochaną, a uczucie, że was zawiodłam, jest naprawdę nie do zniesienia. To nie były moje jedyne błędy i na pewno nie będą ostatnie - czytamy.

Napisała też, że przeprasza Courtney nie tylko w sieci, ale też próbowała skontaktować się nią prywatnie.

Próbowałam skontaktować się z Courtney prywatnie, ale ponieważ zaczęłam to wszystko publicznie, to chcę również publicznie przeprosić. Tak mi przykro, Courtney. Mam nadzieję, że możesz teraz wyleczyć się, wiedząc, jak bardzo mi przykro - napisała.

Co na to Courtney Stodden? Napisała na Instagamie, że przyjmuje przeprosiny, jednak nie wierzy, że są one szczere. Uważa, że Teigen chce ratować swój wizerunek na potrzeby współprac z różnymi markami.

Przyjmuję jej przeprosiny i wybaczam jej. Ale prawda pozostaje taka sama, nigdy nie usłyszałam od niej ani od jej ludzi nic na osobności. W rzeczywistości zablokowała mnie na Twitterze. Wszyscy chcą wierzyć, że to szczere przeprosiny, ale wydaje się, że to publiczna próba uratowania jej współpracy z Target i innymi markami, które zdają sobie sprawę, że jej "świadomość" to ściema - napisała Stodden.

Wy też uważacie, że wpisy Chrissy wcale nie są szczere?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.