Królowa czuje presję. Jej pracownicy żądają od Sussexów rezygnacji z tytułów. "Nie należą ci się"

Przedstawiciele Pałacu Buckingham wezwali księcia i księżną Sussex, aby zrezygnowali z tytułów. Wszystko przez ostatni atak Harry'ego na rodzinę królewską.

Książę Harry udzielił kolejnego mocnego wywiadu, w którym wyznał, że jego życie przed megxitem było "mieszanką "The Truman Show" i zoo". Wygląda na to, że czara goryczy się przelała, bo tym razem "oszołomieni zdradą" przedstawiciele Pałacu Buckingham wezwali księcia oraz Meghan Markle do rezygnacji z tytułów. 

Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek prezentuje swoje długie nogi podczas promocji filmu

Znamy szczegóły kolejnego skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Po ostatniej szczerej rozmowie księcia Harry’ego z Daxem Shepardem, autorem cyklicznego podcastu "Armchair Expert", w Pałacu Buckingham dosłownie zawrzało. Dworzanie są wściekli z powodu szokującej krytyki ponownie wymierzonej w royalsów.  

Jak donosi Daily Mail, przedstawiciele Pałacu Buckingham wezwali księcia i księżną Sussex do rezygnacji ze swoich tytułów.

Książę Sussex poświęca odpowiednio dużo czasu, podkreślając, że nie różni się od innych i atakując instytucję, która - jak twierdzi - sprawiła mu dużo bólu. Rośnie przekonanie, ze jeżeli tak bardzo nie lubisz instytucji, to nie należą ci się tytuły - powiedziała w rozmowie z gazetą osoba blisko związana z rodziną królewską.

Oficjalnie królowa Elżbieta nie planuje żadnych formalnych ruchów, aby pozbawić wnuka i jego żonę tytułów, jednak presja na ich rezygnację pokazuje, jak głębokie stało się poczucie zdrady. Królewski pomocnik, który zdradził szczegóły sprawy, określił relacje między Sussexami a rodziną królewską jako toksyczne.

Książę Harry znów uderza w rodzinę

Podczas rozmowy z Shepardem książę Harry zarzucił swojemu ojcu - księciu Karolowi, ale też królowej Elżbiecie i księciu Filipowi, błędy wychowawcze. Stwierdził też, że odchodząc z rodziny królewskiej, postanowił przerwać przekazywane z pokolenia na pokolenie "cierpienie genetyczne". 

Ludzie są zbulwersowani, że książę Harry mógł to zrobić królowej, kiedy książę Edynburga ledwie spoczął w grobie” - czytamy.

Rafał BrzozowskiEurowizja 2021. Członek polskiej delegacji ma koronawirusa

Ponadto, najmłodszy syn księcia Karola porównał życie w murach pałacu do "mieszanki "The Truman Show" i zoo”, nawiązując do filmu o człowieku, który nie zdaje sobie sprawy, że całe jego życie to program telewizyjny.

Więcej o: