Małgorzata Rozenek bryluje w pomarańczowej marynarce. Szorty ledwo widać! Nogi do nieba

Małgorzata Rozenek w sobotę promowała film "Druga połowa", w którym zagrała niewielką rolę. Debiutująca na wielkim ekranie prezenterka postawiła na letnie kolory w swojej stylizacji.

Małgorzata Rozenek jest bez wątpienia jednym z najgorętszych nazwisk na mapie rodzimego show-biznesu. Prezenterka nie może narzekać na brak zajęć. Oprócz tego, że spełnia się jako żona, a także matka trzech synów, prężnie działa zawodowo i przebiera w propozycjach. Pisze książki, występuje w programach telewizyjnych, niedawno założyła swoją markę odzieżową Mrs. Drama. To i tak za mało wyzwań dla Małgosi. Już pod koniec maja będziemy mogli zobaczyć ją na wielkim ekranie. Debiutująca aktorka już promuje nadchodzącą produkcję.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek komentuje styl Majdana za czasów związku z Dodą. "Wiem, o którym zdjęciu mówisz"

Małgorzata Rozenek na konferencji filmu "Druga połowa"

Kilka miesięcy temu Małgorzata Rozenek nawiązała współpracę z Patrykiem Vegą. Jak się później okazało, wcześniej będziemy mogli zobaczyć ją w filmie "Druga połowa". W komedii prezenterka wcieliła się w przyjaciółkę głównego bohatera. W rozmowie z Plotkiem przyznała, że przez rodzinną kwarantannę jej rola została nieco okrojona, jednak nie zmienia to jej podekscytowania tym projektem.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek debiutuje w komedii. Do roli ogoliłaby się na łyso. [PLOTEK EXCLUSIVE]

"Drugą połowę" będziemy mogli zobaczyć w kinach już od 28 maja. Małgorzata Rozenek już promuje nadchodzący film. W sobotę pojawiła się na spotkaniu prasowym, podczas którego udzielała wywiadów i chętnie pozowała fotoreporterom. Prezenterka skorzystała z ładnej pogody i zarzuciła na siebie jedynie pomarańczową marynarkę i krótkie szorty, dzięki czemu fotografowie mogli uwiecznić na zdjęciach jej smukłe nogi. Całość stylizacji dopełniła sandałkami na obcasie, a także małą, białą torebką.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPIF

Udana stylizacja? Więcej zdjęć Małgorzaty Rozenek zobaczcie w naszej galerii na górze artykułu.

Małgorzata RozenekRozenek gani foliarzy. Sama straciła dziadka. "Moja mama będzie zła, że to mówię"

Więcej o: