Alex Rodriguez z córkami na kolacji. Pokazał puste miejsce dla Jennifer Lopez. Nie radzi sobie z rozstaniem?

Ostatnie zdjęcie Aleksa Rodrigueza wznięciło spekulacje mediów. Sportowiec przy suto zastawionym stole zostawił trzy wolne miejsca.

Ostatnia fotografia, którą Alex Rodriguez wrzucił na Instagram dostarczyło mediom i fanom pole do spekulacji. Sportowiec pochwalił się suto zastawionym stołem do kolacji, w której towarzyszyły mu jego córki. Co ciekawe, przy stole znalazły się trzy puste miejsca - dokładnie tyle, ile potrzeba, aby zapełniła je... Jennifer Lopez z dziećmi.

Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Alex Rodriguez zostawił puste miejsce przy stole. Czeka na Jennifer Lopez?

Na zdjęciu Aleksa sportowiec konsumuje posiłek ze swoimi córkami - Natashą (16 lat) i Ellą (13 lat). Na utrzymanej w cieplej stylistyce fotografii uwagę zwracają trzy puste miejsca. Brukowce i fani zaczęli spekulować, że to puszczenie oczka w stronę J.Lo i dyskretne zaproszenie dla jej dzieci do ponownego wspólnego spędzenia czasu. 

 

To już nie pierwszy raz, kiedy Rodriguez sprawia wrażenie, jakby nie do końca do niego docierało rozstanie z Lopez. W przeddzień ogłoszenia o ich rozstaniu, sportowiec na swoim InstaStories opublikował filmik, w którym w serduszku otagował profil Jennifer Lopez. Wideo przedstawia szafkę (prawdopodobnie w domu sportowca), na której znajduje się kilka ramek ze wspólnymi zdjęciami z Lopez oraz jej dziećmi. Na końcu kamera kieruje na największą ramę, która przedstawia napis na piasku "Jennifer + Alex" w odrysowanym sercu ze strzałą.

Przypominamy, że artystka po rozstaniu z Aleksem Rodriguezem widywana jest ze swoim byłym narzeczonym - Benem Affleckiem. Para, która kiedyś była na szczycie popularności, po ponad 18 latach wraca na języki komentujących show-biznesowe salony

>>> Zobacz: Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka. <<<

Czyżby Alex nie mógł pogodzić się z utratą J.Lo?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.