Alex Rodriguez z córkami na kolacji. Pokazał puste miejsce dla Jennifer Lopez. Nie radzi sobie z rozstaniem?

Ostatnie zdjęcie Aleksa Rodrigueza wznięciło spekulacje mediów. Sportowiec przy suto zastawionym stole zostawił trzy wolne miejsca.

Ostatnia fotografia, którą Alex Rodriguez wrzucił na Instagram dostarczyło mediom i fanom pole do spekulacji. Sportowiec pochwalił się suto zastawionym stołem do kolacji, w której towarzyszyły mu jego córki. Co ciekawe, przy stole znalazły się trzy puste miejsca - dokładnie tyle, ile potrzeba, aby zapełniła je... Jennifer Lopez z dziećmi.

Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Geri Halliwell z córkąGeri Halliwell ze "Spice Girls" pokazała nastoletnią córkę. "Ona wygląda jak ty!"

Alex Rodriguez zostawił puste miejsce przy stole. Czeka na Jennifer Lopez?

Na zdjęciu Aleksa sportowiec konsumuje posiłek ze swoimi córkami - Natashą (16 lat) i Ellą (13 lat). Na utrzymanej w cieplej stylistyce fotografii uwagę zwracają trzy puste miejsca. Brukowce i fani zaczęli spekulować, że to puszczenie oczka w stronę J.Lo i dyskretne zaproszenie dla jej dzieci do ponownego wspólnego spędzenia czasu. 

 

To już nie pierwszy raz, kiedy Rodriguez sprawia wrażenie, jakby nie do końca do niego docierało rozstanie z Lopez. W przeddzień ogłoszenia o ich rozstaniu, sportowiec na swoim InstaStories opublikował filmik, w którym w serduszku otagował profil Jennifer Lopez. Wideo przedstawia szafkę (prawdopodobnie w domu sportowca), na której znajduje się kilka ramek ze wspólnymi zdjęciami z Lopez oraz jej dziećmi. Na końcu kamera kieruje na największą ramę, która przedstawia napis na piasku "Jennifer + Alex" w odrysowanym sercu ze strzałą.

Jennifer Lawrence, Ben Affleck, Jennifer LopezPodekscytowana Lawrence ogłasza powrót Bennifer. Wymsknęło jej się nawet przekleństwo

Przypominamy, że artystka po rozstaniu z Aleksem Rodriguezem widywana jest ze swoim byłym narzeczonym - Benem Affleckiem. Para, która kiedyś była na szczycie popularności, po ponad 18 latach wraca na języki komentujących show-biznesowe salony

>>> Zobacz: Historia miłości Jennifer Lopez i Bena Afflecka. <<<

Czyżby Alex nie mógł pogodzić się z utratą J.Lo?