Geri Halliwell ze "Spice Girls" pokazała nastoletnią córkę. Bluebell kończy 15 lat. "Ona wygląda jak ty!"

Geri Halliwell z okazji urodzin córki pokazała jej zdjęcie. Nastoletnia Bluebell Madonna jest podobna do sławnej mamy?

Geri Halliwell, która lata temu wchodziła w skład jednego z najpopularniejszych wówczas zespołów "Spice Girls", doczekała się dwójki dzieci - córki i syna. Starsza z pociech obchodziła właśnie urodziny i z tej okazji piosenkarka pochwaliła się jej zdjęciem.

Zobacz wideo Konflikty między muzykami doprowadziły do rozpadu kilku znanych grup. Oto one

Geri Halliwell pokazała córkę

Geri Halliwell skupiała się nie tylko na karierze, ale także na swoim życiu prywatnym. Piosenkarka w maju 2006 roku po raz pierwszy została matką i wówczas urodziła córkę, Bluebell Madonnę. Trzy lata później związała się z arystokratą, Henrym Beckwithem, z którym zaręczyła się na przełomie 2010/2011. Związek jednak nie przetrwał. 

Piosenkarka z czasem znalazła miłość i szczęście u boku innego mężczyzny. W maju 2015 roku wzięła ślub z Christianem Hornerem, a nieco ponad rok później ogłosiła, że jest w drugiej ciąży. Pod koniec stycznia 2017 roku na świat przyszedł jej syn, który otrzymał imiona Montague George Hector. 

Halliwell chętnie chwali się w mediach społecznościowych życiem prywatnym i pokazuje zdjęcia z mężem i dziećmi. Tym razem swój wpis poświęciła córce, która skończyła 15 lat. 

Wszystkiego najlepszego z okazji 15. urodzin Bluebell. Jesteś starsza o kolejny rok, to niesamowite patrzeć, jak dorastasz. Jesteśmy z ciebie bardzo dumni. Kochamy cię, Blue. Mama - napisała Geri w instagramowym wpisie.

Pod zdjęciem posypały się życzenia urodzinowe dla nastolatki. Nie zabrakło też komentarzy, w których wiele osób stwierdziła, że Bluebell Madonna jest bardzo podobna do matki.

Wygląda jak Miley Cyrus, kiedy grała w "Hannah Montana".
Bliźniaczki! Wszystkiego dobrego!
Piękny uśmiech po mamie.
Ona wygląda jak ty! - czytamy.

Zgadzacie się z tym?

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.