Młody radny z Lublina zadźgany nożem. Prokurator oskarża partnerkę 21-latka. "Najbliższe miesiące spędzi w areszcie"

Igor Wyszyński-Karłoski, wieloletni radny Młodzieżowej Rady Miasta Lublin został brutalnie zamordowany. Zarzuty usłyszała jego dziewczyna.

Igor Wyszyński-Karłoski z Lublina zmarł 2 maja. Po ponad dwóch tygodniach od śmierci na jaw wyszły szczegóły związane z jego śmiercią. Młody działacz społeczny z Lublina został zamordowany. Zarzuty w sprawie usłyszała jego dziewczyna Karolina B.

Love Should Not HurtMel B o przemocy domowej. Sama żyła z przemocowcem, który się nad nią znęcał

Zabójstwo młodego radnego. Jak do tego doszło?

Jak ustalił "Super Express", 2 maja 21-latek wybrał się do mieszkania swojej dziewczyny na warszawskim Wilanowie. Jednak spędzony tam czas okazał się tragiczny w skutkach. Pomiędzy parą miało dojść do awantury. W ferworze emocji Karolina B. miała wbić nóż w brzuch swojego chłopaka. Ten miał wybiec na korytarz apartamentowca, krzycząc, że umiera. Wezwano karetkę, jednak mimo udzielonej pomocy młody mężczyzna zmarł. Jego dziewczyna początkowo usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa, który później, po śmierci ofiary, prokurator zmienił na zarzut zabójstwa. Wniósł też wniosek do sądu o areszt. Karolina B. najbliższe trzy miesiące spędzi w zamknięciu. Śledztwo jest w toku.

Przeciwko Karolinie B. jest prowadzone postępowanie w sprawie zabójstwa i w konsekwencji najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie - powiedziała w rozmowie z "Super Expressem" Aleksandra Skrzyniarz, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. 

Igor Wyszyński-Karłoski nie żyje. Kim był?

Igor Wyszyński-Karłoski został pochowany 11 maja, na cmentarzu w rodzinnym Międzyrzecu Podlaskim. O jego śmierci i pogrzebie poinformowała m.in. Młodzieżowa Rada Miasta Lublin.

Z żalem i smutkiem zawiadamiamy o śmierci wieloletniego Radnego i Wiceprzewodniczącego Młodzieżowej Rady Miasta Lublin Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego. Był zaangażowanym społecznikiem, aktywnym działaczem i współpracownikiem. Łączymy się z rodziną i bliskimi w bólu, prosząc jednocześnie o uszanowanie prywatności rodziny w tym trudnym czasie - napisali przedstawiciele rady na Facebooku.

Kaya SzulczewskaKaya Szulczewska w ogniu krytyki po aferze z rajstopami i relacją z pogrzebu ojca

Igor Wyszyński-Karłoski studiował prawo i administrację na Uniwersytecie Warszawskim. Od kilku lat angażował się w działalność społeczną. Był wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Lublin. Pełnił także funkcję marszałka Parlamentu Dzieci i Młodzieży Województwa Lubelskiego. Miał przed sobą obiecującą karierę polityczną. Był także posłem na Sejm Dzieci i Młodzieży.

Zobacz wideo Piosenki, wiersze, książki. Piękne utwory, które powstały po stracie bliskich
Więcej o: