Brit Awards 2021. Niektóre gwiazdy się nie popisały. Były pióra, cekiny i dziwne nakrycia głowy

11 maja odbyła się gala Brit Awards 2021, czyli jedno z najważniejszych wyróżnień dla muzyków, którzy odnieśli sukces w Wielkiej Brytanii. Artyści oczywiście w międzyczasie pozowali na ściance - niektórzy nie ubrali się adekwatnie do okazji albo po prostu przesadzili.

We wtorek odbyła się gala Brit Awards 2021, jedno z najważniejszych wydarzeń muzycznych w Wielkiej Brytanii. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele gwiazd, które zdecydowały się na kontrowersyjne stylizacje. 

Gwiazdy na Brit AwardsNa Brit Awards było goło i wesoło. Harry Styles zaszalał po swojemu

Brit Awards 2021. Najgorsze stylizacje

Dua Lipa na gali Brit Awards 2021 zdecydowała się na dosyć zaskakującą stylizację - sukienka sama w sobie wyglądałaby dobrze, gdyby nie pończochy, które bardziej nadawałyby się do sypialni, niż na wielką galę. Do tego dosyć odważnego looku wybrała też nieszczególnie pasującą fryzurę, bo wielkiego koka w stylu lat 60. Nie pomogły też ciężkie buty i subtelne perły - wydaje się, że ta dziwna mieszanka stylów nie była do końca udana. 

Dua Lipa Gala Brit Awards 2021Dua Lipa Gala Brit Awards 2021 EASTNEWS

Griff jest stosunkowo nową wokalistką na brytyjskim rynku muzycznym. Jej zdjęcia w mediach społecznościowych wskazują, że jest fanką awangardowego podejścia do mody i każdą swoją stylizację lubi ożywiać barwnym akcentem. Tym razem postawiła na pastelowe odcienie, jednak wydaje się, że wszystkiego jest tutaj za dużo. To nie tylko cekiny i frędzle, ale i ozdoba na głowie przypominająca... abażur. 

Griff Gala Brit Awards 2021Griff Gala Brit Awards 2021 EASTNEWS

Billy Porter to amerykański aktor, piosenkarz i ikona stylu. Na gali zaprezentował się w mrocznej stylizacji, jednak jego uśmiech na twarzy nieco rozświetlił całą resztę. Artysta wybrał marszczoną kreację z koronkowymi rękawami, ciężkie buty na koturnie i zwiewne nakrycie na głowę. Całość dopełnił czarny makijaż, a szczególnie cienie wokół oczu. 

 

Olly Alexander to niezwykle barwa postać - tym razem postawił na garnitur z motywem gwiazd, jednak to zakończenie rękawów zwracało największą uwagę w tej stylizacji. Są tak ogromne, że trudno skupić się na całej reszcie. 

 

Na podobny, ptasi motyw, zdecydowała się także Celeste. Pióra są wszędzie - na głowie i sukience. Brytyjska piosenka wygląda tak, jakby sama nie była do końca zadowolona ze swojego wyboru kreacji na czerwony dywan. 

 

Taylor Swift, BeyonceGrammy 2021. Kwiecista Swift i Beyonce w czarnej mini. Wszystkich przyćmiła Lipa

Zobacz też: Dua Lipa wspiera protesty kobiet w Polsce przeciwko zakazowi aborcji. Pokazała, jak można pomóc

Zobacz wideo Najpierw spacer, potem trening. Michał Wiśniewski pracuje nad formą
Więcej o: