Radosław Majdan świętuje urodziny. W dłoni specjalny trunek, a na zdjęciach tort. Daleki od tradycjnych

Radosław Majdan właśnie skończył 49 lat. Były piłkarz i mąż Małgorzaty Rozenek świętował w gronie najbliższych, czym pochwalił się na Instagramie. Dostał wyjątkowe prezenty.

Radosław Majdan to weteran rodzimego show-biznesu. Od czasu pierwszego medialnego związku z Dodą, jego życie prywatne jest szeroko komentowane w mediach. Teraz już szczęśliwy mąż Małgorzaty Rozenek i ojciec małego Henryka równie chętnie chwali się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. 10 maja były piłkarz obchodził 49. urodziny, co również zrelacjonował w sieci. Po kilku fotkach możemy już domniemać, że było na bogato i z klasą. Zobaczcie zresztą sami.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek wie, jak wyprowadzić Majdana z równowagi. „Jest osobą niesympatyczną”

Radosław Majdan świętuje urodziny ze spersonalizowanym trunkiem w dłoni

W dniu urodzin Radosława Majdana w sieci pojawiło się wiele urodzinowych postów, w tym także oczywiście ten od ukochanej Małgosi, która przy okazji pochwaliła się ich niepublikowanymi dotąd zdjęciami. Teraz przyszedł czas na samego jubilata. Radosław pochwalił się na Instagramie zdjęciem z butelką alkoholu, na której widnieje spersonalizowany napis. "Radziu. Kochamy Cię. Weronika i Karol".

Ostatni raz czwórka z przodu. Dziękuje za wszystkie fantastyczne życzenia urodzinowe - napisał pod postem Radosław.
 

W tle możemy dostrzec też inne prezenty, które pewnie tego dnia otrzymał. Na Instastory zamieścił zdjęcie oryginalnego tortu, a także wielkie pudełko prezentowe. Co w nim się znajdowało? Tego jeszcze nie zdradził. Może to prezent od Małgosi? Jak myślicie?

Radosław MajdanRadosław Majdan instagram.com@r_majdan

Na Instagramie Radosława Majdana pojawiła się cała masa życzeń, do których oczywiście się przyłączamy. 

Doda, Radosław Majdan, Małgorzata RozenekMajdan dziś nosi buty porównywane do kopyt leśnego zwierzęcia. Kiedyś uwielbiał róż

ZOBACZ TEŻ: Tom Cruise oddaje Złote Globy, Johansson oskarża stowarzyszenie o seksizm. "Uwagi członków HFPA graniczyły z molestowaniem seksualnym"

Więcej o: