Księżna Kate w blondzie, a może z grzywką? Grafik zaszalał, ale fani uważają, że jedna z fryzur idealnie jej pasuje

Na jednym z kont na Instagramie pojawiły się zdjęcia księżnej Kate w różnych opcjach cięć i kolorów na jej włosach. Fani twierdzą, że blond byłby strzałem w dziesiątkę.

Księżna Kate zaczęła pojawiać się u boku księcia Williama już ponad 15 lat temu, gdy obydwoje studiowali na Uniwersytecie St. Andrews. Od tego czasu bardzo się nie zmieniła - od początku miała włosy w kolorze ciemnego blondu. Właściciel konta na Instagramie zajmujący się tematyką rodziny królewskiej wrzucił teraz do sieci fotomontaże zdjęć z Kate - ma na nich różna fryzury.

Księżna Kate i książę WilliamKsiężna Kate opowiedziała o pierwszym spotkaniu z księciem Williamem. Jej reakcja była urocza

Księżna Kate - blondynka, a może brunetka?

Na koncie @royaltyconnection na Instagramie udostępniono aż siedem zdjęć księżnej Kate w różnych cięciach i kolorach. Grafik pobawił się w programach i stworzył kilka kombinacji. Najbardziej wiarygodnie wygląda ujęcie, na którym ma delikatne fale i blond włosy. Na kolejnych - w jasnych i prostych albo czarnych zdecydowanie trudniej uwierzyć w to, że fotografia jest oryginalna. W tych przypadkach raczej można mówić o aplikacjach, za pomocą których na głowie Kate pojawiły się wycięte z innych ujęć fryzury. 

 

Fani śledzący instagramowy profil niemal zgodnie stwierdzili, że nie dziwią się, że księżna nie decyduje się na większe zmiany w swoim uczesaniu. Komplementowali, że uwielbiają ją w naturalnym odcieniu i najlepiej, gdyby przy nim pozostała.

Tak szczerze to najbardziej kocham naturalną Kate.
Ona jest idealna taka, jaka jest. 
Przepraszam, ale ją kocham ją w naturalnym kolorze.

Znalazły się także osoby, które jednak wolą Kate w jeszcze jaśniejszym kolorze niż ten, który obecnie nosi.

Numer dwa… Wyglądałaby dobrze jako blondynka
Blond Kate też jest bardzo fajna.

Księżna Kate i książę WilliamKate Moss wciąż jest ikoną mody? Stosuje proste triki. Księżna Kate ma jeszcze lepsze

Jaśniejsze włosy faktycznie byłyby ciekawym urozmaiceniem? 

Zobacz też: Księżna Kate zawsze zasłania się torebką. Robi to z konkretnego powodu. "Królowa i inni doskonale sobie z tym radzą"

Zobacz wideo Księżna Kate i książę William założyli konto na YouTube. Książę ostrzega żonę: Musisz uważać, co mówisz
Więcej o: