Monika Zamachowska bez makijażu pokazuje stylizacje. Uwagę zwraca tło. Nie wypełniła pustych miejsc po wyprowadzce męża?

Monika Zamachowska pochwaliła się zdjęciami, na których pozuje bez makijażu. My patrzymy na drugi plan kadrów.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski nie są już razem. Jakiś czas temu paparazzo przyłapał aktora, kiedy ten wyprowadzał się z mieszkania, które niegdyś dzielił z żoną. Prezenterka szybko opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia, na których widać, jak zagospodarowała wolną przestrzeń m.in. po pianinie zabranym przez aktora. Okazuje się jednak, że w mieszkaniu pozostały jeszcze puste miejsca - prawdopodobnie ślady po wyprowadzce artysty. 

Zobacz wideo Monika Zamachowska o zabiegach medycyny estetycznej: "Korzystam z wszystkich możliwości"

Monika Zamachowska chwali się stylizacjami, my patrzymy na tło

Monika Zamachowska opublikowała właśnie na swoim Instagramie serię zdjęć, na których bez makijażu pozuje w różnych domowych kreacjach.

Być może poszłam odrobinę za bardzo na całość, pozwalając sobie na brak makijażu. Jeśli tak: napiszcie. Zależało mi na jak najbardziej naturalnej stylizacji, takiej, która pozwala skupić się na robocie, a nie na ciągłym prostowaniu fałdek na spódniczce i uzupełnianiu zjadanej szminki - napisała. 
 

To, co jednak zwraca uwagę, to nie stylizacje Zamachowskiej, ale tło, na którym pozuje. Na ujęciach widać kilka zakątków salonu. W oczy rzucają się obrazy i grafiki w ciekawych ramach, zdjęcia, piękne rośliny i regał z książkami. Widać, że na jednej z półek jest pusto. Uwagę przyciągają jedynie niedbale rzucone teczki i segregatory. Wygląda to tak, jakby dziennikarka nie zdążyła w pełni uzupełnić domowej biblioteczki po wyprowadzce męża. Co ciekawe, wydaje się, że na starych zdjęciach książek było nieco więcej. Czyżby więc te w dużej mierze należały do aktora?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.