Anna Głogowska chwali się sukcesem córki. Fanka: Podobna do taty. Julia skończy w czerwcu 14 lat

Anna Głogowska opublikowała zdjęcie z 13-letnią córką. Dumna mama pochwaliła się sukcesem pociechy, która rusza na podbój dubbingowego biznesu.

Gwiazdy coraz częściej chwalą się w sieci zdjęciami ze swoimi pociechami. Najwięcej zainteresowania wzbudzają te, które żyły raczej w cieniu sławnych rodziców. Medialną osobą nie była nigdy Julia Gąsowska, która w czerwcu skończy 14 lat. Anna Głogowska i Piotr Gąsowski zaczęli jednak publikować z córką coraz więcej ujęć. Ostatnio tancerka pochwaliła się zawodowym sukcesem nastolatki.

Zobacz wideo Piotr Gąsowski chciał polecieć z córką na wakacje. Na lotnisku odprawili ich z kwitkiem

Anna Głogowska chwali się sukcesem córki. Fanka: Podobna do taty

Anna Głogowska i Piotr Gąsowski poznali się w 2005 roku, kiedy produkcja "Tańca z Gwiazdami" stworzyła z nich jedną z par drugiej edycji. Przyjaźń na parkiecie przerodziła się w miłość w życiu prywatnym, która zaowocowała dwa lata później założeniem rodziny. Julia Gąsowska będzie obchodzić 7 czerwca 14. urodziny i już ma pracę. Zajmuje się dubbingowaniem.

Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu zwyczajnie mam utalentowaną córkę i... mam na nią oko, a nawet dwa i ucho - napisała pod zdjęciami dumna mama.
 

Post spotkał się z miłym przyjęciem ze strony internautów, którzy pokusili się o ocenę i wprost pisali, do kogo podobna jest nastolatka.

Ale śliczna i jaka duża! A talent w genach.
Córka czysty tata.
Śliczna dziewczyna, podobna do taty!
Powód do dumy! - ekscytowali się niektórzy razem z Anną.

Myślicie, że dubbingowanie przerodzi się w aktorstwo, a Julia pójdzie w ślady taty? Ta forma aktywności zawodowej robi się ostatnio bardzo popularna wśród dzieci gwiazd. Ostatnio podobnym sukcesem córki pochwaliła się Barbara Kurdej-Szatan. Dziewięcioletnia Hania będzie podkładała głos syrenki w jednej z nowych animacji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.