Piotr Gąsowski wspomina wakacje z córką: Nasze "mokre" zdjęcie z ostatniej wyprawy. Julia to duża dziewczyna!

Piotr Gąsowski w końcu zrealizował zaplanowane wakacje z córką. Prezenter i jego trzynastoletnia pociecha wrócili do Polski przed świętami, ale dopiero teraz gwiazdor pochwalił się pamiątkową fotografią. Julia jest do niego podobna?

Piotr Gąsowski jest szczęśliwym ojcem 25-letniego Jakuba i niespełna czternastoletniej Julii. Z drugą z pociech prezenter Polsatu wyleciał ostatnio na wakacje do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Bawili się świetnie, czego dowodem jest najnowsza fotografia mężczyzny, którą opublikował na Instagramie.

Zobacz wideo Piotr Gąsowski chciał polecieć z córką na wakacje. Na lotnisku odprawili ich z kwitkiem

Piotr Gąsowski wspomina wakacje z córką: Nasze „mokre” zdjęcie z ostatniej wyprawy. Julia to duża dziewczyna!

Piotr Gąsowski ma za sobą dwa medialne związki. Najpierw związany był z Hanną Śleszyńską, z która ma syna Jakuba, a później spotykał się z Anną Głogowską, w której zakochał się na zabój. Para poznała się na planie "Tańca z Gwiazdami" jesienią 2005 roku (zajęli piąte miejsce). Dwa lata później na świat przyszła ich córka Julia, która jest oczkiem w głowie sławnych rodziców. Ostatnio pluskała się z tatą w arabskich wodach podczas wakacji. Piotr pochwalił się rodzinną grafiką z okazji drugiego dnia świąt.

 

Fani z radością komentowali post Gąsowskiego, składając świąteczne życzenia.

Pozytywy i uśmiechnięty tata to skarb.
Miło i pięknie! Pozdrawiam serdecznie.
Ale cudo fota wyszła. Piękni wy!

Piotr GąsowskiPiotr Gąsowski z ciemną i bujną czupryną. "Łysy czy z włosami?"

Cieszymy się, że rodzinna podróż się udała. W końcu Piotr i Julia nie mieli powodów do radości kilka tygodni temu. Kiedy gotowi stawili się na lotnisku, by lecieć do Egiptu, okazało się, że trzynastolatka miała nieważny paszport. Gąsowski był na siebie wkurzony, że dopuścił się takiego niedopatrzenia. Wyjazd w luksusowe tereny Emiratów Arabskich z pewnością wynagrodził ojcu i córce poprzednie niepowodzenie.

Anna Głogowska z córkąAnna Głogowska zabrała córkę na premierę sztuki

Więcej o: